Yeni Nesil PC 5.1 Ses Sistemleri

Hacker_İlker

Yeni üye
8 May 2007
22
1
Bostancı
İlk baştan şunu belirteyim: Ben bir ses manyağı değilim. Bir ses sistemi için birkaç bin dolar harcayan kullanıcılarla uzaktan yakından bir ilgim yok - ne evim için ne arabam için ne de bilgisayarım için. Ben, kaliteli bir hoparlör kablosuna 50 $ para veren insanları anlamaya çalışan standart kullanıcılardan birisiyim. Yanlış anlaşılmasın bu konuya merak duyuyorsanız böyle harcamalar yapabilirsiniz burada yanlış bir şey yok sadece bana göre değil.

Buradan yüksek kaliteli ses sistemlerinin beni eğlendirmediği sonucu çıkmasın tam tersine gayet eğleniyor ve tercih ediyorum. Hatta bilgisayarla yaşadığım uzun süreli ilişki yıllar geçtikçe daha kaliteli ses sistemlerine olan ilgimi artırdı. Örneğin, bir bas kutusunun (subwoofer oturma odalarında ne gibi sonuçlar verebileceğine hayret ederek şahit oldum. Logitech Z-560 ses sistemimin ise bilgisayarla ilgili yaptığım en akıllıca yatırımlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.