Yeni Nick?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
8 Ocak 2017
96
0
Herkese merhaba yeni nick arıyorum da oyunlarda ve sanalda kullanmak için öneriniz varmı ingilizce olmasın bu arada tarihı bir nick olabilir yada hersey olabilir işte şimdiden saolun.

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
kaptan jack sparrow un Siyahİnci (Karaİnci) gemisinden de alıntı yapabilrsin ben seviyorum açıkcası :D

Fakeydas

Üye
8 Ocak 2017
174
0
Dostum nick bulmak kolay değildir. Nick inide şöyle bulmanı öneririm. İsmin veya soy isminin heceleriyle oyna beğenmediğin yerleri ters çevir değiştir. Veya seni anlatan kelimelerin başka dillere çevrilmiş hali ile karman çorman kendine yakışan bir nick bulabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.