Yeni para kazanma yöntemi evmoney

ByFataLTR

Üye
28 Eki 2012
118
0
evet arkadaşlar bugün yeni keşfettiğim bir yöntemden bahsedeceğim size bu bildiğiniz diğer link kısaltmalar gibi bir sistem değil daha farklı nasıl bir işleyiş sistemi var hemen anlatayım ilk önce kaydoluyorsunuz linki aşağı bırakacağım ordan kaydolabilirsiniz kaydolduktan sonra anasayfa gelecek önümüze orada start yazısı var (foto eklemeyi bilmediğim için ekleyemedim kusura bakmayın) ona basıyorsunuz önünüze 6 tane resimli reklam geliyor ama bunlara tıklamıyoruz üst tarafta bize 4 sayı veriyor biz bu 4 sayıyı yazın entera basıyoruz ve 10 cent kazanıyoruz bu sayıları ne kadar hızlı ve çok yazarsak o kadar çok kazanıyoruz 10 defa yapsak bu işlemi 1 dolar kazanıyoruz şimdi gelelim ödeme yöntemlerine ödeme yöntemlerinde paypal krede kartı bir banka hesabı bitcoin ve batı birliği(tam olarak ne bende bilmiyorum) var hangi ödeme seçeneğini isterseniz tıklayıp ödeme alabiliyorsunuz tek sıkıntısı hesabınızın doğrulanması için biraz zaman gerek bu kadar
link:
Viewing payed advertising sites etmoney.icu - Welcome!

bvardal

Katılımcı Üye
11 Tem 2015
326
0
Hocam aynı bu yöntemle apsmoney diye bir sistem var. Ama pek inandırıcı gelmedi bana sistemleri reklam tıklamasına 0.10 cent veriyor.

Ödeme alma kanıtınız varmı hocam?

vongoethe

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
448
0
ANTARTİKA
scam hocam site yüz kere açıldı konuyu açıyosun madem googleye sitenin ismini yaz bir araştır veya forumda araştır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.