Yeni Tasarımım Arkadaşlar Lütfen İçeri

alper0324

Yeni üye
5 Ocak 2012
15
0
i6161729_adsiz.bmp

Daha önceki açtıgım konuda tasarımımı beğenmediniz sekmeli mekmeli birşey yap dediniz :) biraz daha uğraştım ve böyle birşey çıkardım. Size kolay gelebilir çünkü ustasınız :) (Yeni oldugum için çok uğraştırıyor)

İyi veya Kötü yorumlarsanız bana yardımcı olmuş olursunuz.
Şimdiden o Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim.​

Son düzenleme:

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
[/CENTER]

Daha önceki açtıgım konuda tasarımımı beğenmediniz sekmeli mekmeli birşey yap dediniz :) biraz daha uğraştım ve böyle birşey çıkardım. Size kolay gelebilir çünkü ustasınız :) (Yeni oldugum için çok uğraştırıyor)

İyi veya Kötü yorumlarsanız bana yardımcı olmuş olursunuz.
Şimdiden o Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim.​

resim güzükmüyor

alper0324

Yeni üye
5 Ocak 2012
15
0
daha iyi olabilir kardeşim ama yeni başlayan birine göre başarılı :)

yorum için teşekkürler daha iyisini inşallah biraz daha uğraşıp yapıcam. bişey sormak istiyorum ben bu tasarımı yaptıktan sonra "Sahte Hata mesajı Gömder" bölümünde checkbox a tıklıyorum runtime hatası geliyor bunu nasıl çözebilirim? sadece bu hata ortaya çıktı bi çözümü varmıdır hocam?

Son düzenleme:
9 Eyl 2012
68
0
Hex v5'den tek farkı fonksiyoların değişik konumlarda kullanmışsın ve programın şeklini değiştirmişsin geri kalan herşey aynı :S

alper0324

Yeni üye
5 Ocak 2012
15
0
Hex v5'den tek farkı fonksiyoların değişik konumlarda kullanmışsın ve programın şeklini değiştirmişsin geri kalan herşey aynı :S

evet kardeşim tek farkı tasarımı daha yeni başladıgım için ilk önce tasarım çalışmaya başladım görselliğe çok önem veririm. tasarımı öğrendikten sonra kodlara çalışıcam.

alper0324

Yeni üye
5 Ocak 2012
15
0
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar, bu demek oluyor ki; ilerleme sarfediyorum. Daha iyileriyle gelicem inşallah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.