Yeni Telefon (Oneri Konusu)

joomlax

Yeni üye
27 Haz 2013
13
0
Merhabalar. Baslikta da belirttigim gibi yeni bir telefon almak istiyorum gerek uygulama cokkugu gerekse root konusunda android istiyorum kamera kojuaunda zayif olmamasi ve genel olarak uygulamalari rahat acabilmesi gerekiyo onun haricinde fazla bi beklentim yok telefondan Butce 1000 2.500 arasi onerilerinizi bekliyorum tesekkurler[./I]

mybmustafa

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
410
1
tek önerim xiaomi alma çünkü

1-yazılımı çöp
2-herhangi bir servisi yok kılıf vea başka parçaları bulunmuyor :(

Not:bende alıcam önerisi olan varsa yazsın...

23 May 2016
207
0
Muhtemelen öğrencisin normal şartlar da xiaomi al derdim fakat böyle telefonlar öğrenciyken büyük sıkıntılara sebebiyet verebilir. Tavsiyeme gelince isteklerine göre ASUS ZenFone Selfie öneririm, beğenmezsen diğer ASUS modellerine göz atmanı tavsiye edebilirim.

Bay Ordinaryus

Uzman üye
28 Şub 2016
1,262
1
Xiaomi Önerilmiyor mu? Abi ciddi misiniz? Xiaomi Mi6 almalısın kesinlikle. Piyasadaki en iyi özellikleri sahip. Eğerki desteke önem veriyorsan Apple dışında hangi servis adam akıllı destek veriyor ki? Xiaomide destek olmasa ney? Yazılıma gelirsek piyasada şuan en iyi ROM üreten (Şahsi fikrim) Lineage OS dur. Eğerki xiaomiden memnun kalmazzsan Lineage OS yükliyebilirsin. 5-6 yıllık android kullanıcısıyım

Susqun02

Yeni üye
29 Ocak 2011
25
0
Adıyaman
Kardeşim Samsung J7 Prime ve Samsung A7 'ye bi bak derim. Bütçeme göre ben J7 Prime aldım 1 ay önce root uygulama şarj felan her konuda fiyatına göre 5 yıldız verilebilecek bi telefon, adamı diğer telefonlar gibi strese koymuyor. Şimdiden hayırlı olsun

Son düzenleme:

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
samsung j7 prime alıcaksan şayet roootlamayı düşünüyorsan maalesef bu telefon rotlanıyor fakat bazı rot gerektiren programların bazıları çalışmıyor mesela zanti yükledin veya wf kırdın şifresini göremezsin hatalı gösteriyor ama j5 de problem yok .

AlgosLeon

Üye
5 Mar 2016
144
0
Samsung kullanan birisi olarak s4 sonrasında bozdugunu düşünüyorum bana kalırsa artık samsung un sadece adı kaldı. Tavsiyem Htc 10 dur özelliklerini incele internetten , kamerası cidden mükemmel ötesi gerek tasarım gerek özellik bakımından 2000 tl civarında alınabilecek en iyi telefon oldugunu düşünüyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.