Yeni Temamız Aktif

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
Admin Hocam öncelikle çok güzel olmuş ellerinize sağlık fakat 2 hata var
1.si Herhangi bir konuda diyelim 13 sayfa var , ''son sayfa'' butonuna tıklayınca tht ana sayfaya yönlendiriliyor
2.si arama kısmına birşeyler yazıyorum sanki sistem zar atıp bana bir konu şeçiyor çok alakasız
bunlar tabi olucak bu kadar köklü bir deiğişimle ufak hataların olmaması düşünülemez

düzenleme(edit):Şimdi farkettim sadece son sayfa butonu değil sağ sayfaya kaydır butonu ">" da aynı sonucu veriyor.

Son düzenleme:

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,426
320
Admin Hocam öncelikle çok güzel olmuş ellerinize sağlık fakat 2 hata var
1.si Herhangi bir konuda diyelim 13 sayfa var , ''son sayfa'' butonuna tıklayınca tht ana sayfaya yönlendiriliyor
2.si arama kısmına birşeyler yazıyorum sanki sistem zar atıp bana bir konu şeçiyor çok alakasız
bunlar tabi olucak bu kadar köklü bir deiğişimle ufak hataların olmaması düşünülemez

Son sayfa sorunu ile ilgili gerekli notlar dün alınmıştı tasarımcının düzenlemesi bekleniyor.

Arama ile ilgili bir sistem değişikliği yapılmadı.

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
129
4
xD
Teşekkür ettiğimizde, teşekkür butonu kırmızı olarak yanabilir. Çok teşekkür edilen bir konuda teşekkür edip etmediğimiz anlamıyoruz. Nickimizi bulmamız zor oluor.

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
Son sayfa sorunu ile ilgili gerekli notlar dün alınmıştı tasarımcının düzenlemesi bekleniyor.

Arama ile ilgili bir sistem değişikliği yapılmadı.

Admin deminki cevabımı düzenledim siz baktıktan sonra düzenledim galiba
"sadece son sayfa butonu değil sağ sayfaya kaydır butonu ">" da aynı sonucu veriyor

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Çok karışık bir yapısı var, eski ağır ve sade yapısı daha güzeldi. Şimdikini hiç beğenmedim

wαɴderѕ

Kıdemli Üye
16 Ocak 2016
2,023
40
Admin Hocam bu Adguard vb. reklam engelleme programları açık olduğunda giriş yap butonuna tıklayınca açılmıyor reklam engelleyiciyi kapatmak gerekiyor bir çözüm bulabilir misiniz

qwer2000

Uzman üye
13 Ara 2015
1,057
5
tasraım modern hoş olmuş sanırım alışmamız zaman alıcak uzun zaman sonra :) hayırlısı olsun

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Bence eski tema bu yeni temaya göre daha çekiciydi x)) Ama gerçekten de bence eski tema daha iyiydi gibi. Sadece bu temadaki birkaç özellik oraya eklenebilirdi ya da eski temadaki eksik olan birkaç özellik değiştirilebilirdi. Fakat bu da güzel alışmak biraz zaman alıcak ama güzel yani emeğinize sağlık diyelim :):

hares42

Katılımcı Üye
1 May 2016
492
0
düşlerülkesi
Mobil Kısmı İdare Eder Ama Pc İçin Dandik forumlar gibi olmuş
özellikle küçük ekranlı bilgisayarlar için görüş alanı çok düşük olmuş scroll tuşu bozulcak :D
bence eski tasarıma bu tarz bir mobil tema yapılıp yola devam edilmeli

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
Keşke isteyen istediği temayı kullanabilseydi.Mobil olarak gerçekten iyi olmuş ama bilgisayardan açınca çok kötü gözüküyor.Gerçekten ne gerek vardı?

huminate

Üye
29 Eki 2018
201
2
@Admin Herhangi bir kullanıcının arkadaşları göster kısmında 1-2-3 kısımlarındaki geçişlerde sıkıntı var

Son düzenleme:

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,764
509
24
Praise The Fool
Bence hoş olmuş, daha göreli çok olmadı sadece yüzeysel bir gözlem ama beğendim. Konuları okumak ve mesajları takip etmek gözlerimi zorladı biraz, eski tema o konuda daha rahattı ama alışına bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.