Yeni Trap şarkım

mertcanyalcin

Yeni üye
6 Tem 2019
27
0
merhaba dostlarım hislerim parçasını bilirsiniz acapellası hariç 0 dan yaptım keyifli dinlemeler önerilerinizi görüşlerinizi bekliyorum(kulaklık yada ses sistemiyle dinlemenizi öneririm)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NqLW_RvQ_U4[/ame]​

ferhat451

Üye
25 Ocak 2019
93
0
TuranDevleti
Hocam merhaba yapmış olduğunuz çalışma gayet güzel olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.

Trap şarkı yapmak isteyip Fl studio gibi programlarda eğitim dersleri de verir misin ?

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Gayet güzel olmuş kulağa da hoş geliyor. Diğer Trap'ler gibi kulak tırmalayıcı olmamış :))

kuzbey

Üye
19 Ağu 2017
183
0
Serhat Durmuştan biliyorum bu parçayı ellerine emegine sağlık çok beğendim

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Çok hoş olmuş eline sağlık fakat 1:08. dakikada nakarata girdiği anda biraz daha duyguyu hissetiren bir ritim olabilirdi diye düşünüyorum. Biraz sakin tarzda kulak tırmalamayan hoş versiyonu olmuş ama o nakarata girişte biraz daha coşkuyu verebilirdin diye düşünüyorum, eline sağlık hoş olmuş ama :):

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.