Yeni Trojan Black-Agent

SANTO37

Üye
13 Eki 2007
154
0
içindeki kesinlikle trojen arkadaş birde dosya boyutunu büyültmek için yanına mp3 koymuş altınada bu süper programam tam 30 tane msn hackledim yazan arkadaşta kesin onun iş birlikçisidir.Arkadaşlar ben Turkojen 4 gold full kullanıyorum 500 den fazla msn hackledim :p ama hiç bir halta yaramıyor ondan da sıkıldım

erseavetir

Yeni üye
23 Tem 2007
16
0
kimse denemesin bu programı cunki ise yaramıo.program yapımcısı sizi hacklio..Ya adminler sizde konu kilitleme kapatma yetkisi yokmu..!!kapatın koyunu yoruları okuyup zamanımızı almayın..

mrtcvk123

Üye
27 Kas 2008
74
0
bu programı kullanıyordum eskiden işe yarıyan bir programdır.Nasıl çalışyıro diyenler için kısa bir açıklama programda mail adresi bölmüne kendi mail adresinizi yazın daha sonra lazım olucak çünkü kurban server açtığında şifreleri size gelicek yani mailinize hotmail tavsiye etmem gmail daha iyi olur sonra boşluuk doldurma yerine istediğinizi seçin yani serverda bulanması isteidiğiniz şeyler sonra server oluştur diyiniz ve kurbana atın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.