Yeni ve gelişmiş bir tor

3 May 2020
109
2
01Adana
Evet yakın zamanlarda utopya adlı yazılım çıktı.
İddiaları şöyleydi. 256 bit şifreleme
tamammen anonimlik gibi ama bunun
garantisi yok. Kapalı kodlu ve hiç bir kod verilmemiş.

O zaman biz neden buna güvenelim diyeceksiniz.

bende düşündüm neden bunu cracklemiyoruz :D :D

HAdi türk hack team ailesi bu programı crackliyelim ve foyasını ortaya çıkaralım.
Doğrumuymuş diğilmiymiş

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Insanlari bir araya getirip daha iyi kişisel verileri kullanmaları için bkz:çiftlikbank :)

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
971
82
ama açık kaynak kodlu olunca kendin kodlarına bakınca daha da inanıyorsun yani daha çok emin oluyorsun şahsen bende açık kaynak kodlu olmasını isterdim
O Konuda Haklı Olabilirsiniz Ancak Ben Eğer Bir Program Tasarlarsam ve Başarılı Olacaksa Kapalı Olarak Paylaşırım.Ticaret Bu Sonuçta

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.