Yeni wordlist://Androdummper in wps pin arşivleri/1000000 wps pini

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Merhaba arkadaşlar,önceki konumu hatırlayanlarınız vardır.Androdummper uygulamasının en büyük wordlist arşivini paylaşmıştım.Konu çok rağbet görünce ikincisini açmaya karar verdim.Bu sefer wordlist teki pin sayısı diğerine göre daha az...Onda 5000000 adet pin vardı.Ama bu seferkinde 1000000 adet pin var...Ha önceki konumda uyarmıştım.Androdummper den brute force yaparsanız bu uygulamayla;uygulama hata verebilir,hatta en sağlam cihazlarda denedim hata verdi :) anlayacağınız bu androidden yapılacak iş değil.Yapabilenler olabilirmi?Olabilir,cihazla alakalı...

Fazla uzatmadan linki verim :D

Buyrun link...

____​

Buda 5000000 adet pinin konusu...beklerim

Yardımcı olabildiysem ne mutlu...

Not:Bu seferki wordlisti ben denemedim ama daha az kasacağından yada hata alma payınızın daha az olacağından emin olabilirsiniz

Not:Sorumluluk sizin

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Çok Fazla Bilgim Yok Bir Soru Sormak İstiyorum.
WPS Pin Ne İşimize Yarar Kısaca Bahsedermisiniz ?
Wifilere iki yolla girersin.Ya şifresini bileceksin yada wps pinini...Söz konusu arşivde o wordlistleri tahmin etmeye yarıyor
kullanırken çökmez değil mi programlar falan :) şaka bir yana eline sağlık

Sorumluluk kullabıcıda o zaman :) Ya bundaki çökme işi sadece uygulamadan atması.Ama bu siş android.Androidin napacağı belli olmaz.Sen yinede önlemli ol :)

help6363

Üye
4 May 2013
57
0
Gaziantep
Wifilere iki yolla girersin.Ya şifresini bileceksin yada wps pinini...Söz konusu arşivde o wordlistleri tahmin etmeye yarıyor

Sorumluluk kullabıcıda o zaman :) Ya bundaki çökme işi sadece uygulamadan atması.Ama bu siş android.Androidin napacağı belli olmaz.Sen yinede önlemli ol :)

Peki Wordlist İle Kırabilme Şansımız Varsa Nerede Kırabiliriz ? Wifislax İle Yapmamız Mümkünmü ?
Bu Arada Handshake Yakalama Olayını Biliyormusunuz Handshake Yakaladık Diyelim Wifi Kırabilmemiz Mümkünmü?

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Peki Wordlist İle Kırabilme Şansımız Varsa Nerede Kırabiliriz ? Wifislax İle Yapmamız Mümkünmü ?
Bu Arada Handshake Yakalama Olayını Biliyormusunuz Handshake Yakaladık Diyelim Wifi Kırabilmemiz Mümkünmü?

Wireshark gibi yöntemler bilgisayar alanına giriyor,pek bilmiyorum onu ama bu yöntemi kullanmak için cainable kullanabilirsin

3 Ara 2015
102
0
kardeş bu wordlisi pcdeki dumppere nasıl koayarız ordada brute force seceneği varya bn orda 20k denedım kendı seyıyle kırmadı 10kda 1 gun suruyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.