Yeni Yapım KeyloggeR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gala05

Yeni üye
3 Ağu 2009
47
0
Kardes Program guzelde bu trojan ve keylog ıslerıne gırdıkden sonra hep temkınlı yaklasıyom ıcıne server felan komadın demı :D bıde bunu kullanırken serverı kurbana yedırmemız mı lazım gıdıp pc sınde kurmamız mı lazım ? bıde port acma gerekıomu

H-1-N-1-

Uzman üye
25 Tem 2010
1,950
0
İstanbul
Kardes Program guzelde bu trojan ve keylog ıslerıne gırdıkden sonra hep temkınlı yaklasıyom ıcıne server felan komadın demı :D bıde bunu kullanırken serverı kurbana yedırmemız mı lazım gıdıp pc sınde kurmamız mı lazım ? bıde port acma gerekıomu

Sende Haklısın Bişe Diyemem ama içinde server felan yok.

Server Oluşdurdukdan Sonra O Serverı Karşı Tarafa yolluyacaksın.

Prot AÇmana Gerek Yok

Program Çalışmadı Bilginize

Program Test Edildi Çalışıyor.Sen Çalışdıramamışsındır.

deangrace

Yeni üye
20 Kas 2010
7
0
mrb

öncelikle merhabalar ben bu hack ve keylogger işlerinde yeniyim o yüzdende tam olarak nasıl kullanılıyor bilmiyorum resimli anlatım yada farklı şekilde tam olarak nasıl kullanılıyor gösterebilirmisiniz indirdim yalnız beceremedim... şimdiden tşkrler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.