Yeni yavru köpeğim bana saldırdı.

tarife21

Üye
3 Nis 2012
167
0
İstanbul
Arkadaşlar merhaba az önce köpeğimle gece tuvaleti yapmak için gezdik sonra bahçede yoruldu ve yere uzandı sonra dışarı çişini (yan bahçeye ) yapmasın diye bahçemizde tuttum bana saldırdı ilk defa ellerim kan içinde sizce ne yapmalıyım? Köpeğim erkek jack russel terrier 4 aylık.

tarife21

Üye
3 Nis 2012
167
0
İstanbul
Sakın Vurma Ama Kız Alışssın Sana Böyle Şeyler Normaldir Hocam Ama biandanda daha fazla saldırırsa diye düşünüyorum

vurarak alıştırılmaz zaten diye düşünüyorum acı çekmemek için yapar diye düşünüyorum kesinlikle şiddetin her türlüsüne karşıyım ve evet hemen eve dedim ve kızdım yerde yatıyor şimdi bu gece yatagıma alıp uyutmiyicam :D teşekkür ederim yorum için.

tarife21

Üye
3 Nis 2012
167
0
İstanbul
hocam zaten bahçeli evimiz var ama geceleri kendisi gelip kucagımda yatıyor sürekli bahçedeyiz gündüzleri gecede 1-2 ye kadar dışarıda oluyoruz sonra eve giriyoruz

3xLDarq

Uzman üye
9 Eyl 2016
1,673
1
Bıraktı-----
Benim 25i geçik köpeğim olmuşdur saygı değer kardeşim bak enik diye tabir ettiğimiz yavru köpeklerin dişleri kaşındığı için yada oyun oynamak icin ısırdığını bilirim,oda senle 2 nedenle böyle birşey yapmışdır.Ya da gece karanlığında seni tanıyamamışdır ayreten köpeğin seni hep ısırıyorsa 1 ay sonra filan gecer bu benim de yavru kafkas coban köpeğim var şuan 5 aylık 3 aylıkken filan ısırıyordu şimdi geçti.

tarife21

Üye
3 Nis 2012
167
0
İstanbul
Benim 25i geçik köpeğim olmuşdur saygı değer kardeşim bak enik diye tabir ettiğimiz yavru köpeklerin dişleri kaşındığı için yada oyun oynamak icin ısırdığını bilirim,oda senle 2 nedenle böyle birşey yapmışdır.Ya da gece karanlığında seni tanıyamamışdır ayreten köpeğin seni hep ısırıyorsa 1 ay sonra filan gecer bu benim de yavru kafkas coban köpeğim var şuan 5 aylık 3 aylıkken filan ısırıyordu şimdi geçti.

Yok diş kaşındığı zaman kemik aldım sığır derisinden veterinerden onları kemiriyor bana resmen saldırdı hayvancağız :D

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Merhabalar, kesinlikle ceza vermelisiniz ki birdaha böyle şeyler yapmasın sadece yatağa almama cezası vermeyin çünki sizi ıssırması büyük bir cezayı hakediyor. Russell terrier çok sevimli ve güzel bir köpek cinsi adını ne koydunuz?

MyGf

Kıdemli Üye
16 Tem 2016
3,278
5
Hall of Fame
Ya da gece karanlığında seni tanıyamamışdır

25i aşkın köpeğin olduğuna emin misin? Göremeyen bir köpek bile sahibini kokusuyla tanıyabilir. Ya köpekler hakkında birşey bilmiyorsun ya da sallıyorsun..
Benim de golden bir köpeğim oldu onu hatırlattınız. Ancak yaklaşık 3 ay kadar bende durdu pek zaman geçiremedik. Evden kaçtığında sokak köpekleri boğmuştu :/

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.