Yeni Yıl Gaflari ve Espirileri.

hackbluesam

Katılımcı Üye
14 Eki 2013
715
0
D.KOPENHAQ
Yeni Yıl Gaflari,Espirileri ve Resimleri.

.
2014-yilbasi-jpg.18073

Yılbaşı gecesi geriye kalan 364 gece serbest olmasına rağmen eğlenmenin zorunlu olduğu gece. gerilirim hep bu yüzden.

-Aşkım yeni yıla nasıl girdin bensiz?
+Tuvaletteydim o sırada canım.
-uff desene sıçacaksın yıl boyunca.
+Dua et sen yoktun da üstünde girmedim yeni yıla. ;)
1489288_10202072563429538_2036166271_n.jpg

- yılbaşında ne yapıyorsun ?
- iyiyim allaha şükür hacım. sen ne yapıyorsun ?

-Yeni yıla nasıl girersen öyle gider derler ben sigarasız girdim... sigarası olan var mı? ;)

Yılbaşı 10 dan geriye doğru sayıp 0 dedikten sonra holeey diye bağırmak.0 dedikten sonra sanki yeni bir hayata başlamış gibi sevinmek.
....
Sizlerde ekleyebilirsiniz...;) ;)
seneye görüşürüz esprisi yapanlarla önümüzdeki seneye kadar görüşmeme kararı aldım!!
1236805_685492998136804_1040758053_n.jpg

√√√√

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.