Yenideeen yeniden DARKORBİT Arkadaş bonusu

BadGamer

Yeni üye
10 Mar 2016
12
0
Direk en alttaki soruya geçiniz üsttekiler sadece oyunla alakalı yani oyunu bilenlerin anlayacağı şeyler genellikle:D :trl :trl :trl

Yeniden darkorbitciler hemen buraya :) forumda darkorbit kelimesi geçen şeylere baktım elbet sonuç: oyuna bot yapın botu cracklayın gibisine uçuk şeyler golemciler falan Ban yersiniz biliyorlar hile kullandıgınızı zaten şikayet olmadıgı için ellemiyorlar genellikle sadece serveri kasan serverin bilgilerini kullananları banlıyorlar ubot gibi diğer maus botlarını falan ellemiyorlar sevinmeyin yakalanmadık diye :) :) ilgimi çeken şey cm paneli admin paneli konusuydu ondada ağaç sistemi mevcut TRde sayılı admin en yüksek adminler oyuncular dahil adminleri cmleri inceliyor bir şekilde bu yetkiye sahip(oyunculara bişeyler verebilme) bi adminin panelini elinize geçirseniz bile :trl diğer daha yüksek adminler bunu görüyor sonuçta ve sürekli takip ediyor (öyle değilse bile öyle olmalı) yani uzun lafın kısası paneli ele geçirip bi hesaba bişey aktarsan o hesabın giriş yaptıgı ipden giriş yapılan bütün gemiler sınırsız kapatılır :trl yok panele gireyimde gemiye şunları yapayım gibi bişey yok :) varsa ben bilirdim bi ihtimal yani :D

Gelelim soruma herkezin üstünde uğraştıgı hatta bu oyunu oynayanların ackerliği bu oyun sayesinde keşfedip başladıgı lamer bile olamadıgı bi soruya :D :D sonra akıllılar hesap çaldırıp oyunu bıraktı :) yada ban yedi :trl

Darkorbit isimli oyunda arkadaş bonusu diye bi olay var şu anki görünüşe göre 5tane arkadaş davet eder 10 lvl olursa bu arkadaşlarımız bonus geliyor 1aylık vip ve 10k beyaz tabi her arkadaş için ayrı aryı 5erden 25 dosya 5tane kamu cpu(10lulardan) Benim için önemli olan kısım vip vip olunca patlayınca oyun parası vermiyorsunuz vs özellikle skylabde çok faydası var standart goliath gemisinin ambarı 3k ,ken viple 4k oluyr 4 k maddeyi 4 saatte gemiye yolluyor vip yokken bu ambar 3k ve 3kmaddeyi 6 saatte yolluyor:) neyse vip önemli bu vip olmalı ben sistemi deldiğimi düşünüyorum herkes gibi fakat çıraga deldireceğine ustasına yırttıracaksın demişler 8 Eposta hesabından 2 tane si kabul edildi :D 2cpu 10 dosya aldım başka bişey yok

Oyunda Arkadaş bonusu almak amaç :
Aynı ipden eposta deveti yaparak kabul etmeyecez yani esas hesabınla giriş yapıp avet gönderdiğin ip ile daveti kabul ettiğin ve hesaba giriş yapıp 10 lvl olana kadar kastıgın ip aynı olmayacak
Anlaşılır bi biçimde söylersek Oyunda daha önce hiç girilmemiş bi pc gibi oyuna girmemiz lazım net kafede oldugu gibi net kafede ıp banalan oluyor bi şekilde ip değişiyo falan ama evde ne yapacaz ne aynı kalıyor Tarayıcım chrome komple herşeyi siliyorum ve tarayıcıyı sıfırlıyorum çerezler uygulama ayarları falan falan yani ctrl shif delete yapınca herşeyi tik koyup siliyorum geçmiş dahil modem resetliyorum
pc de resetliyorum ama 8 posta daveti yaptım 2 tanesi kabul oldu
Kabul edilince aynı server e ve arkadaş listesinde ekli şekilde oyuna başlıyorum ama diğerleri farklı swlerde oluyor mesela birisine tordan(tarayıcı) girdim de6 yani almanya serverine attı diğerli türk serverine attı ama farklı serverlere sadece 2 tanesi aynı serverde ve kabul oldu ben neyi yanlış yapıyorumda beni farklı servere atıyor ne yapmam lazım?
Konu karmaşık oldu biliyorum benimde kafam karıştı uğraşmaktan bıktım açıkcası 4 saatte 10 lvl hesap kasıyorum fakat kabul olmuyor 2si kabul oldu sadece
Her hesap için pc formatlayıp modem mi sıfırlamam lazım yada başka bi şehiremi gitmem lazım :D
:trl DNS önbelleği temizledim tarayıcı sıfırladım ve temizledim modem kapatım açtım ip değişti hepsinde ipmi sorgulayıp kayıt ettim değişti kesin :) dns 208.67.222.222-208.67.220.220
onu da mı değiştirsem
Hotspot sheild işe yararmı ? uygulama verileri vb. temizlesemde aynı pc oldugunu anlamaması lazım sistemin
Oyuna-siteye daha önce hiç girilmemiş gibi pcyi temizlemem lazım yardım edin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.