Yeniden dönüşün zamanı geldi

cenk_sago

Üye
4 Ara 2009
122
0
Aydın
Öncelikle büyüklerime ve küçüklerime selam olsun diyerekten geldim foruma. İş güç derken bıraktık bu işleri dediğimizi zannederken üst üste gelen olumsuzluklar faturaların ödenmemesi bize geri getirdi aslında bu tabiri caiz ise bu çukura :) Bir kaç wifi kırdıktan sonra buradayım şuan da bactrackı indiriyorum bakalım android cihaz hakkında sorularınız olursa her türlü ulaşmanız yeterli motorola türkiye de çalışmışlığın bilgisinden herkes yararlansın isterim. İyi günler şimdiden hayırlı ramazanlar dilerim herkese.

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Öncelikle büyüklerime ve küçüklerime selam olsun diyerekten geldim foruma. İş güç derken bıraktık bu işleri dediğimizi zannederken üst üste gelen olumsuzluklar faturaların ödenmemesi bize geri getirdi aslında bu tabiri caiz ise bu çukura :) Bir kaç wifi kırdıktan sonra buradayım şuan da bactrackı indiriyorum bakalım android cihaz hakkında sorularınız olursa her türlü ulaşmanız yeterli motorola türkiye de çalışmışlığın bilgisinden herkes yararlansın isterim. İyi günler şimdiden hayırlı ramazanlar dilerim herkese.

Eskilerden birilerini görmek güzel. Zira yenilerin dostluğu pek tat vermiyor. Hoşgeldin dostum.

cenk_sago

Üye
4 Ara 2009
122
0
Aydın
Hoşbulduk üstadım geçmişimde ki konularıma baktım da gerçekten çocukmuşuz savcılık olayım aklıma geldi bir çok konumuz da zamanla pırtlayıp silinmiş yenilerini açmak gerek :)

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
:) Her şey değişiyor. Zamana göre hareket ediyoruz hepimiz. Geçmişte o konular gündemdeydi onlar paylaşıldı. Belki 5 yıl sonra da bugün açtığımız konulara aynı şeyleri söyleyeceğiz.

cenk_sago

Üye
4 Ara 2009
122
0
Aydın
Vay be üstat 7 yıl önce başlamış benim bu serüven o zamanlar bir şey bilmezdik üstüne de ihtiyacımızın bir tık ilerisini ekledik şimdi de tökezlemeden bir kaç tık daha koyarız biz umarım yeni nesil fazla kaptırmaz bizim zamanımız da denetim önlem yoktu ama kendilerini fazla kaptırıyor gibiler umarım başları yanmaz zamanında kaç tane arkadaşın gittiğine şahit olduk

cenk_sago

Üye
4 Ara 2009
122
0
Aydın
Maksatım ezmek değil kardeşim geçmişte olanlar anlar ne demek istediğimi biraz hızlısınız yanlış zaman da :) Hoşbulduk Yarbayım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.