Yeniden geri dönmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arsan50

Yeni üye
13 Mar 2008
12
0
Beni hatırlayıp, nazik bir davette bulunduğunuz için çok teşekkür ederim. Sizi ilgi ile izliyordum ve izlemeye devan edeceğim.
Tekrar nazik davetiniz için teşekkür ederim
Saygılarımla

alaydogan

Yeni üye
17 Eyl 2010
15
1
Selam aleyküm Akşam oldu eve gel dercesine sıcak samimi davete icabet etmek elbette benim yararıma ve günümüzün siber saldırıları PC mobil yazılımmdestek bilgi paylaşımı platformu olarak yegane alan olan THT ve tüm idari yönetim paylaşım yapan diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum sizin aracılığınızla Rabbim ülke ve insanlık yararına adım atanlardan razı olsun inşallah selam ve selametle kalın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.