Yenidir, cahildir, bilgilenmek, öğrenmek ister bu cahil madenci.

umutkrtl

Yeni üye
20 Eyl 2015
12
0
Sivas
Arkadaşlar öncelikle Selamun Aleyküm başlıkta da yazdığım gibi yeniyim, cahilim, bilgilenmek isterim site anladığım kadarıyla pc üstüne ama bu cahil her ne kadar pc de nasıl kod yazılır nereden yazılır bilmez isede öğrenmek ister bu cahil madenci kardeşinize yardımcı olursanız sevirim. Hangi programları kullanmalıyım başta hangi foruma bakmalıyım söyler iseniz sevinirm. Şimdiden teşekkürler ilginiz için.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
525332b96327d89510000002_1391441949000_480.jpg

Son düzenleme:

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Hoşgeldin öncelikle forum kurallarını oku ve öğrenmek istediğin her şey forumda mevcut.

İyi Forumlar.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Arkadaşlar öncelikle Selamun Aleyküm başlıkta da yazdığım gibi yeniyim, cahilim, bilgilenmek isterim site anladığım kadarıyla pc üstüne ama bu cahil her ne kadar pc de nasıl kod yazılır nereden yazılır bilmez isede öğrenmek ister bu cahil madenci kardeşinize yardımcı olursanız sevirim. Hangi programları kullanmalıyım başta hangi foruma bakmalıyım söyler iseniz sevinirm. Şimdiden teşekkürler ilginiz için.

Sen böyle konuş ben senin köpeğin olurum..

Amacın nedir, yani bilgisayarda hangi noktaya gelmek, ne yapmak istiyorsun söyle, istersen özelden gel, elimden geldiğince destek olurum. Kusura bakma proje bitimindeyiz, arada bir 1-2 gün giremediğim olur ama girdiğim sürece elimden geleni yaparım.

'McKnighT

Kıdemli Üye
17 Ağu 2015
2,680
6
1kzngD.jpg

http://www.turkhackteam.org/misyon.html

misyona bak derim

Son düzenleme:

qRunt2

Uzman üye
15 Tem 2015
1,699
1
ilk başta resmi değiş signatürdeki onu sen katamazsın cahil kardeş hg

umutkrtl

Yeni üye
20 Eyl 2015
12
0
Sivas
Yardımlarınız için teşekkürler amacım bilgisayarımda bir problem çıktığı vakit internetim yoksa eğer kendi başıma çözebileyim muhtaç kalmayayım istiyorum. Sonuçta bir bilgisayarcıya ***ürdünüzde dünyanın parasını alıyor hah bilgisayar programcısı 2 kuzenim ve bilgisayar tamir işlerini yapan arkadaşım var da nereye kadar öğrenmek farz oluyor bir yerde ve o noktadayım. Güzel cevaplarınız ve yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.
Not: imzadan resmi kaldırdım forumda böyle bir kural olduğunu göremedim kusurumu afeyleyin dostlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.