yeniyim az da olsa birşeyler öğrenmek istiyorum

Sleshing

Yeni üye
25 Ocak 2016
3
0
Arkadaşlar forumda yeniyim az da olsa birşeyler öğrenmek istiyorum bana hackerlık konusunda yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim konu yanlış yerde oldu ise taşınmasını arzu ederim :RpS_sleep:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Merhaba arkadaşlar.

Burada bu şekilde özel olarak kimse yardım etmez.

Forumda size uygun bölümlerde araştırma yaparak birçok şey öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar...

Nevermend

Üye
1 Ocak 2016
227
0
http://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/932347-aydinlik-ve-karanlik-yol-bir-hackerin-gunceleri-part-1-a.html AL BURADAN BİLGİLEN KARDEŞİM. ÇOK İŞİNE YARAR

C1R1M1N4L

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
572
0
Users
Dostum kimse bilgisini aktarmak istemeyebilir. Eğer site üzerine birşeyler öğrenmek istiyorsan web server güvenliği kısmına bak forumdan. Eğer karşı taraftaki bilgisayarı hacklemek veyahut yönetmek istiyorsan trojan kısmına bakmalısın. Balığı hazır yeyince değilde tutup yeyince daha tatlı olur :)

JeniZaro35

Yeni üye
23 Eki 2015
18
0
Forumda bu mesele hakkında bir sürü konu var ama yinede sana kullanabileceğin proğram adları vereyim basit olanlardan.
Ddos proğramı olarak Hoic kullanabilirsin tek kişi olunca fazla etki etmiyo ama yinede basit bi proğram
sitelere index atmak için yani hacklemek için brute force ve arama motoru proğramları işini görücektir.Onun dışında Rat proğramlarından ise Darkcometi öneririm gayet etkilidir bu proğramlar hakkında videolar izleyebilirsin.Teşekkürler

deepform

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
529
0
Antalya
öncelikle yeni arkadaşlar hoş geldiniz aramıza belirli bi konuda az da olsa bilgi sahibi iseniz o konuyla ilgili eminim ki bir çok fayda göreceğiniz bilgi (video,arşiv,döküman) gibi bilgiler bulabilirsiniz formumuzda yardımcı olabilecek çok şey var yeterki araştırma ruhunuz olsun sonrası saten emin olunki gelir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.