Yeniyim kısaca anlatım istiyorum yardımcı olurmusunuz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ImSalihTiggy

Yeni üye
24 Haz 2015
3
0
Selamün Aleyküm ,
Ben Salih Durak yada internette tanınan adıma Salih Tiggy. Ben bilgisayar işleri ile uğraşıyorum, site tasarlıyorum ayrıca prodüktörüm. Yani DJ'lik te yapıyorum. Sizi aslında çok eskiden beri takip ediyodum. Bu aralar Almanya , Avusturya'ya falan saldırınca daha bi hayranlık doğdu içimde. Kafam bu tür işlere yatkın eğer bana sürekli yardımcı olabilecek biri var ise ben gelecekte iyi bir hacker olacağıma inanıyorum. Eğer yardım edecek yoksa buradan Administrator'e bi önerim var. Ben bi prodüktör oldugum için şarkılar üretiyorum. Siz THT üyeleri için şarkı yapmayı isterim doğrusu. Yani mesela hacklediğiniz sayfada hem THT görseli hemde THT şarkısı olsa daha modern ve böyle daha bi şıklık katacağını düşünüyorum. Ve cevaplarınızı bekliyorum. Bu arada yanlış anlamayın parayla değil ücretsiz olacak. İyi Günler :mml İyi Hacklemeler :RpS_thumbsup:
Bu'da benim şarkım isterseniz bi dinleyin ona göre karar verin.
Şarkıyı Dinlemek İçin Tıkla
NOT : Her tür şarkı yapabilirm (örn. Dubstep , Electro House , Hip-Hop , Trap vs.)

geccsaa4

Yeni üye
24 Haz 2015
1
0
Selamün Aleyküm ,
Ben Salih Durak yada internette tanınan adıma Salih Tiggy. Ben bilgisayar işleri ile uğraşıyorum, site tasarlıyorum ayrıca prodüktörüm. Yani DJ'lik te yapıyorum. Sizi aslında çok eskiden beri takip ediyodum. Bu aralar Almanya , Avusturya'ya falan saldırınca daha bi hayranlık doğdu içimde. Kafam bu tür işlere yatkın eğer bana sürekli yardımcı olabilecek biri var ise ben gelecekte iyi bir hacker olacağıma inanıyorum. Eğer yardım edecek yoksa buradan Administrator'e bi önerim var. Ben bi prodüktör oldugum için şarkılar üretiyorum. Siz THT üyeleri için şarkı yapmayı isterim doğrusu. Yani mesela hacklediğiniz sayfada hem THT görseli hemde THT şarkısı olsa daha modern ve böyle daha bi şıklık katacağını düşünüyorum. Ve cevaplarınızı bekliyorum. Bu arada yanlış anlamayın parayla değil ücretsiz olacak. İyi Günler :mml İyi Hacklemeler :RpS_thumbsup:
NOT : Her tür şarkı yapabilirm (örn. Dubstep , Electro House , Hip-Hop , Trap vs.)

yol yakınken bu siteden geri dön kardeşim hiç bir b*k öğrenemezsin

mrfrozen

Yeni üye
22 Haz 2015
24
0
/dev/block/
P. House benim de merakım var ama sadece Player'ım. Çok güzel soundlar bu arada.
Hacking konusunda bu site eski THT değil artık. Eskilerde takım kurdular bile yine de belki eskilerden birisi yardım eder. Ben hacking değil de programlamada uzmanlaşmanı tavsiye ederim.

Speach'

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
589
0
Tokat
Hocam sürekli yardım değilde nerden başlayıp nereye gideceğini bilirsen iyi herkes kendi çabalıyor burada yapamadığın yerleri sorarsın ama önce kendine bi yol çizmelisin.

Doast

Üye
24 Haz 2015
207
0
Selamün Aleyküm ,

Kardeş ben de yeniyim. Bende az önce başladım ama bana da şunu dediler. Sen burayı takip et öğrenirsin diye. Ben de zaten 3-4 günde rahat 30 saat üzerine takıldım. Hiç bir konu bile bilmiosan öğreniyosun. Bilmediklerini google amcana sor. Kesin çözüm anlamazsan buraya sor. Kesinlikle öğreniyon

ImSalihTiggy

Yeni üye
24 Haz 2015
3
0
Herkese ilgisinden dolayı teşekkürler.
Öncelikle sürekli yardım dediğim yani mesela bi konuda bilmediğim bişey var Google'da falan bulamıyınca yardım isteyebileceğim birini kast ediyorum.
Yaklaşık 1 sene önce mahalleden bir abi sayesinde depren miydi ne öyle bi programda başlamıştım sonra ara verdim biraz bilgim var. Zaten siteyi hackledikten sonra siteye kendi görselimi falan yüklemek benim işim sonuçta Webdesignerim. Sadece işte böyle basit bi kaç tavsiye verecek arkadaş arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.