Yeniyim ve Acil Bir Sorunum Var

destro

Yeni üye
26 Ara 2015
11
0
Merhaba arkadaşlar. İlk öncelikle hoşbuldum THT Ailesine. Gerçekten kusura bakmayın direk konuya geçmek istiyorum ama beni aşırı derecede sinir eden bir durum. yeni bir pc aldım. Hp 250 diye. bilgisayar free dos olarak geldi. herneyse windows 10 kurdum felan. sonra çok düşük çaplı bi oyun olan metin2 yi oynamaya çalıştım oynatıyor ama kasıyordu. nette biraz araştırma yaptıgım zaman intel hd grafik kartının hafızasını arttırabılecegımı ögrendim. denemek istedim ama bios menusune girdiğimde gelişmiş bios u göremedim ve bulamadım çok yerde aradım bilgisayarı alt üst ettim ama gelişmiş bios u bir türlü bulamadım. advanced bios mu neydi işte onu bulamadım. bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

kerim2133

Üye
12 Eki 2011
190
0
Hocam bios ayarlarina oyle giremessiniz oncelikle pcnin power tusuna baasip pcyi aci ve acilirken kosede bios del felan yazar genelde del tusudur yani pcnin acma tusuna basin elektrik geldigi zaman direk del tusuna basin ust uste mavi bi ekran gelmesi lazim eger del tuussu olmaz ise F12 tusuyla deneyiniz iyi geceler.

Edit:Bu arada kusura bakmayin yazim yanlisi yaptiysam gece 3 tabletten yazyrum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.