yeniyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cehguvara

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
350
0
İstanbul
Öncelikle program kullanarak bi halt olamazsın o yüzden hiç bir program kullanmayacaksın.
Kitap alabilirsin en iyi öğrenme biçimi okumaktır sana yakın bir yerden al kitap NT, D&R gibi satılıyor örneğin ben dün Kodlab ın Kali Linux kitabını aldım ve oldukça güzel gerçekden tavsiye ederim. Şimdi kitabı aldın onu öyle boş boş okuma ama kitapda ne yapıyorsa sende yap ne anlatıyorsa uygula. Mesela c++ kitabı aldın bir şeyler yazdı orda kodlar filan. Ne işe yaradığına bakmadın ama merak ediyosun git dene o kodu yaz hepsini. Bak ne halta yarıyo şunu yaparsam ne olur şunu yazarsam ne çıkar diye düşün hep merak et sen.

TurkHackerAdam

Yeni üye
2 Nis 2016
16
0
Öncelikle program kullanarak bi halt olamazsın o yüzden hiç bir program kullanmayacaksın.
Kitap alabilirsin en iyi öğrenme biçimi okumaktır sana yakın bir yerden al kitap NT, D&R gibi satılıyor örneğin ben dün Kodlab ın Kali Linux kitabını aldım ve oldukça güzel gerçekden tavsiye ederim. Şimdi kitabı aldın onu öyle boş boş okuma ama kitapda ne yapıyorsa sende yap ne anlatıyorsa uygula. Mesela c++ kitabı aldın bir şeyler yazdı orda kodlar filan. Ne işe yaradığına bakmadın ama merak ediyosun git dene o kodu yaz hepsini. Bak ne halta yarıyo şunu yaparsam ne olur şunu yazarsam ne çıkar diye düşün hep merak et sen.

hocam emir vererek konuşmazsanız sevinirim teşekkürler ::DDD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.