Yepyeni Bir Açık Hiç Bir Yerde Yok

By ShowTime

Yeni üye
16 Haz 2010
40
0
Arkadaşlar Kendim Öyle Bir açık Buldumki Çok Basit Ve %100 Hack

Hemen Başlıyoruz ..

Google Amcaya /admin.php <body>'a Yazıyoruz..

Karşımıza Web Site Adresleri Çıkacak

Sitelerin sonuna Birşey Eklememize Gerek Yok Direk Girdiğinizde Admin Olarak Gireceksiniz

Ama Kesinlikle IP Adresinizi Gizlemeyi Unutmayın Gizlemek İçin Proxy Adresini Kullanmanız Yeterli

Siteye Admin Olarak Girdiğimizde Sitenin Sonunda'ki ekleri Kopyalarayak

Sitenin Sonundaki İsmi Klosörlere Bakarak Arayın Bakın Aynı İsmi Bulduğunuzda İçine Girin ve İndex'inizin Kodlarını Giriniz..

Vede Yukarıyada Yani Hacked By İsminiz ? Yazınız..

Sonra Siteye Çıkın Tekrar Girin Site Göçmüş Olacaktır

NOT: IP ADRESİNİZİ GİZLEMESSENİZ SONUCU ZEVK DEİL CEZA EVİ ZEVKİ OLUR

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
IP heryede IP biliyorum da ama Tr'de olmadıgım icin sorun yaratmaz diye dusundum o zaman ayvayı yedim ben adam seni mahkemeye verecem diyo hackledigim msnler ve siteler..
bu sefer o ülkeye, eyalete veya ile ait birimler ğeşine düşer. IP yi gizle bu yüzden. Türkiye'yle bir ilgili yok yani bunun.:) Global bir kural:D

mal yurddışında hack serbest mi mal git banka soy daha iiii
puah%5B1%5D.gif
Bu gün iyi b*k yedin bari buraya karışma!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.