Yerli Mail Adresi Kullanıma Açıldı

cerbug45

Katılımcı Üye
22 Nis 2016
425
1
Kanada

Turkcell'in bir peojesi olan Yaani kapsamında @yaani.com uzantılı mail servisi faaliyete geçmiş bende bunu dün öğrendim. Yerli teknolojiyi desteklemek adına bir hesap açmanızı öneririm hem de yeni kurulduğu için çoğu kullanici adini alabiliyorsunuz. Aşağıya linki bırakıyorum isteyen hesap açabilir.

Konuyu beğendiysen bir teşekkürü çok görme :) İyi Forumlar.

Web Siteden Kaydol:Web Site Linki

Android Uygulaması: Google Play'den İndirmek İçin Tıkla

İOS Uygulaması: App Store'dan İndirmek İçin Tıkla

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,799
353
85
u bilmiyorum maalesef
Bazı internet sağlayicılarında olabiliyor turkcellde problem yok ben dün 19 hesap açtım hızlıca :)

Isterseniz vpn açarak veya başka bir internet sağlayıcısından bağlanmayı deneyin :)

Yok dostum genel olarak bu sorunu var eminim ki yine o kadar güçlü değildir :) Mail gönderim süreci olsun, özelleştirmelerin ara ara yüklenmemesi kayıt ve sms de sorun yok Çünkü biz Türkler olarak birazda olsa birşeyden kısmayı çok severiz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.