Yerli yabancı 156 iftarlık film

Galimeer

Üye
16 May 2016
56
0
Arkadaşlar sa malum ramazan ayindayız iftara kadar zaman geçmiyor bunun için iftarlık 156 tane yerli yabancı film upload ettim hem yerli hem yabancı hem izleyip hem indirebilirsiniz NOT:LİNKİ NEDEN KİSALTTİN GİBİ SAÇMA SAPAN MUHABBETLERE GİRMEYİN ARKADAŞLAR 1.5 HAFTA BOYUNCA FİLMLERİ BULUP UPLOAD ETMEKLE URAŞTIM GANİ EMEK VAR Bİ TEŞEKKÜR ETMEYİ ZOR GORMEYİN

Sh3rL0cking

Katılımcı Üye
27 Şub 2016
278
0
IHBAR - alinti yapmistir.

Eger filmler alinti degilse ve hakikaten o kadar ugrastiysan (zaten sen hazirladiysan o kadar surer) helal olsun eline emegine saglik demek isterdim ama onlinehile.org ve deepfear.ml adreslerinden alinti yapmasaydin yada YALAN soylemeseydin.

Ve CyBoy Binbasima ithafen: emek verilmeden paylasilan linklerin kisaltmasi yasak diye biliyorum yanlisim varsa duzeltin. Ama dediginiz gibi konu yeri yanlis ve virus total olsaydi daha iyi ve guvenilir olurdu.

Son düzenleme:

Sh3rL0cking

Katılımcı Üye
27 Şub 2016
278
0
Keske alinti yazsaydin ve dogruyu soyleseydin kardesim demek 1.5 hafta oncesinden film aradin ha onlinehile.org yada deepfear.ml internet sitesinden alinmistir. Bi link icin yalan soylemeye degmezdi be kardesim.

/IHBAR (emeksiz link kisaltmak ,alinti yapip ben kendim hazirladim demek ha)

Galimeer

Üye
16 May 2016
56
0
Eger filmler alinti degilse ve hakikaten o kadar ugrastiysan (zaten sen hazirladiysan o kadar surer) helal olsun eline emegine saglik demek isterdim ama onlinehile.org ve deepfear.ml adreslerinden alinti yapmasaydin yada YALAN soylemeseydin.

Ve CyBoy Binbasima ithafen: emek verilmeden paylasilan linklerin kisaltmasi yasak diye biliyorum yanlisim varsa duzeltin. Ama dediginiz gibi konu yeri yanlis ve virus total olsaydi daha iyi ve guvenilir olurdu.
Yapmış olsaydım zaten alıntı diye yazardim ve onlinehile.org diye bir siteyi ilk defa senden duyuyorum

Galimeer

Üye
16 May 2016
56
0
Arkadaşlar alıntı olsaydı zaten atinli yazardim emek hırsızlığı yapmadım ve konu emek konu olduğu için link kisalttim zira yüksek düzey sayfa yöneticileri veya yönetici linki değiştirebilir teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.