Yetkilier içeri

clayaa

Üye
7 Kas 2015
212
0
Merhaba arkadaşlar Hacked By T.H.T dün akşam bana düştü ve bende bunu tht yardım merkezinde konu açıp paylaştım arkadaşlara bişey sormak için ve şimdi siteye girdigimde birisi hacklemiş tht aliesine küfür etmiş ve bu arkadaki wallpeaper'i dün 1 arkadaş paylaşmıştı 3-4 tane bunun gibi
http://www.turkhackteam.org/grafik-tasarimi/1226830-muthis-tht-index-kendim-editledim.html bu arkadaşımızın paylaştıgı ve bunu yapan kimse bu ailesden birisi yetkililer ilgilenirmisiniz.

Coopersman

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
724
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar Hacked By T.H.T dün akşam bana düştü ve bende bunu tht yardım merkezinde konu açıp paylaştım arkadaşlara bişey sormak için ve şimdi siteye girdigimde birisi hacklemiş tht aliesine küfür etmiş ve bu arkadaki wallpeaper'i dün 1 arkadaş paylaşmıştı 3-4 tane bunun gibi
http://www.turkhackteam.org/grafik-tasarimi/1226830-muthis-tht-index-kendim-editledim.html bu arkadaşımızın paylaştıgı ve bunu yapan kimse bu ailesden birisi yetkililer ilgilenirmisiniz.

Site sahibide indexi görünce kızdı ve kendisi yazdı bence ?

clayaa

Üye
7 Kas 2015
212
0
hayır siteye index basılmış bilerek ve bunu bu kişide tht ailesinden birisi yetkililer elinden bişeyler gelirse sevinirim. kendi aramızda birbirimize kin tutmıyalım.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Sanki index gizli bir doküman.. "Kaynağı görüntüle" deyince görünmüyor...

Elinde notepad olan herkes yapmış olabilir. Çok büyük ihtimalle sitenin sahibi yapmıştır, yedeği yoktur, kudurmuştur.

Coopersman

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
724
0
İstanbul
Sanki index gizli bir doküman.. "Kaynağı görüntüle" deyince görünmüyor...

Elinde notepad olan herkes yapmış olabilir. Çok büyük ihtimalle sitenin sahibi yapmıştır, yedeği yoktur, kudurmuştur.

Bencede bende öyle düşünüyorum admin panelden page.php yi görüntüler ordan adımı bulup istediğini yazar ben şimdi siteye girmeye çalışacağım girebilirsem düzeltçem

Coopersman

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
724
0
İstanbul
ilk basta senmı hacklemıstın sen bu sıteyi?

Yok kardeşim ben index yaptım gözüme çok güzel göründü ve bunu tht de paylaştım daha sonra 1-2 saat sonra konuya bakarken sitenin hacklenmiş olduğunu gördüm sitede üst tarafta Hacked By Coopersman yazıyordu ama indexi ben atmadım başkası değiştirmeden koymuş belli
Konunun linki;
http://www.turkhackteam.org/grafik-tasarimi/1226830-muthis-tht-index-kendim-editledim.html

clayaa

Üye
7 Kas 2015
212
0
bu site bruteforce ile bana düştü ve yetkiliye bildirdim böle oldunu tht yardımda da ilk başta konu açtım ve dedimki sölersem böle böle diye sıkıntı cıkarmı sonradan 1 baktım site hacklermiş. ve tht aliesine küfürler var .

Coopersman

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
724
0
İstanbul
bu site bruteforce ile bana düştü ve yetkiliye bildirdim böle oldunu tht yardımda da ilk başta konu açtım ve dedimki sölersem böle böle diye sıkıntı cıkarmı sonradan 1 baktım site hacklermiş. ve tht aliesine küfürler var .

Ben gördüğümde aynen paylaştığım index vardı benim adım geçiyordu küfür yoktu :(

Bence kendi fikrim olarak bizden biri bir türk sitesine bağlandı ve benim indeximi attı daha sonra bunu gören admin ana bacı küfür etmeye başladı ( küfürler şahsıma çünki )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.