ygs lys

ali69

Üye
10 Eyl 2015
129
0
beyler sınav yapıldı ama ygs soru sayısı 60 dı yani fen den 15 mattan 15 türkçeden 15 sosyalden 15 bunlarla nasıl puan hesaplıyacağım yardım edermisinşz

1597534862

Uzman üye
19 Eki 2010
1,156
0
Samsun
sen kaçıncı sınıfsın o nasıl bir ygs :D hesaplayamazsın çünkü 15 te 13 net yaptın mesela ama normal sınavda 40 soru var geri kalan 25 soruda belkide 2 net yapcaksın o oranı kuramazsın o yğzden hesaplayamazsın anlatamadım gibi geldi bana ama inşallah anlamışsındır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.