ygs sınavına çok az kaldı beni yonlendiren yardım eden kimse yok

batuyek

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
401
0
Arkadaşlar bu sene lise 4 oluyorum fakat ygs sınavına cok az bi vakit kaldı ben nerden calısıcagımız bilmiyorum matametikten başlamak istiyorum ama hangi konu kaynak nasıl baslarım onuda bilmiyorum lütfen bi abim yada birisi bana yol gostersin

TheDKC

Üye
6 Tem 2015
162
0
Konya
Arkadaşlar bu sene lise 4 oluyorum fakat ygs sınavına cok az bi vakit kaldı ben nerden calısıcagımız bilmiyorum matametikten başlamak istiyorum ama hangi konu kaynak nasıl baslarım onuda bilmiyorum lütfen bi abim yada birisi bana yol gostersin

Kardeşim bende lise 4 oldum , benim düşüncem ilk önce kendime bi ygs deneme sınavı yapacağım çıkan sonuca göre kendimi geliştircem yani eksik konularım nedir , nerelerde hatam var onları bulup onlara çalışıp tekrar deneme yapacağım ve ilerle kaydedeceğimi düşüyorum. Fakat unutmamak gerek saatlerce çalışma 1 - 2 saat çalıştıysan 30dk ara ver aralarda da telefon oyun falan oynama mevye ye , icecek iç vaktini öldürme oyuna sosyal ağa falan.

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1

Hangi tür lisedeydin(şu ana kadar)?
Dershane durumun var mı?(Gidecek misin?)
Lise değiştirdin mi(temel lise vs.)?
Özel ders durumun var mı?(Alacak mısın?)
9-10-11 temelin ne?
Kolay olmayan bir deneme çöz bakalım sonuçları ne?
Yayın önerebilir miyim bilmiyorum ama öneren kişiler gördüm oldukça oralardan koyabilirim :).
Ve unutma,YGS çalışırken LYS'yi ihmal edersen batarsın,LYS'yi sakın unutma.

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Henüz Türkiyede yaşamıyorum bu sene taşınacağız Lise 2 ye geçiyorum ama ben çalışmalarıma 8.nci sınıfta başladım. Öyle kolay bir sınav değil yerinde olsam gider kitaplara dalardım.

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Rehber hocası yok mu ? onlar yardımcı olur. Ama okul açıncıya kadar kadar testler çöz. sonra yanlışlarını bul yanlışlarının köküne inip çözmeye çalış. Antremanlarla Matematik var. Onu dene istersen. En hafif konudan en zora kadar gidiyor. örneklerde öyle. bu sayede tüm hatalarını bulursun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.