Yks 2018

BravE HearTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
285
1
EMİRDAĞ
6NNLdP.png

Sizce 4 Yillik Nereleri Tercih Edebilirim Kafam Cok Karisik Yorumlarinizi Bekliyorum

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
380
WORLD
4 yıllık saçma sapan bir bölüm okumaktansa, gidip 2 yıllık elektronik bölümü okusanız sonrasında mühendisliğe geçiş yapabilirsiniz. Okumak için okumamalı geleceğinizi düşünün.

BravE HearTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
285
1
EMİRDAĞ
Bence 4 yıllık istediğin yeri seçme şansın yok en fazla 2 yıllık

Hocam Zaten İstediğim Yere Gidemicem Biliyorum Ama Kıytırıktan Bi 4 Yıllık Bile Bana Yeter

4 yıllık saçma sapan bir bölüm okumaktansa, gidip 2 yıllık elektronik bölümü okusanız sonrasında mühendisliğe geçiş yapabilirsiniz. Okumak için okumamalı geleceğinizi düşünün.

Hocam Ne Okursam Okuyum İster 2 İster 4 Benim Mesleğim Gittiğim Üniversiteden Gelmicek Nasıl Olsa Ben Kıytırık Da Olsa En Azından 4 Yıllık Okumak İstiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

EzerReiss

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
259
0
Bir sene daha çalışman lazım. Hakkını vererek daha iyi yerlere gidebilirsin.

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
Benim dikkatimi çeken sınava yaklaşık 2.5 milyon kişi giriyor sayısalda barajın 6 puan üstüyle 818 bin sıralamasına girmişsin senin için çok iyi, genel olarak gerçekten rezil durumdayız

BravE HearTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
285
1
EMİRDAĞ
Daha klavuz açıklanmadı. Açıklansın rehberlikçilerle bir konuş

Aynen Hocam Öyle Yapıcam

Benim dikkatimi çeken sınava yaklaşık 2.5 milyon kişi giriyor sayısalda barajın 6 puan üstüyle 818 bin sıralamasına girmişsin senin için çok iyi, genel olarak gerçekten rezil durumdayız

Aynen Öyle 600.000 Hiçde Kötü Değil 1.000.000 olanlar Var İnşallah Yerleşirim

Dostum biraz zor gibi duruyor bence en iyi 2 yıllıklardan bir bak

Puanım 4 Yıllığa Yetiyoken Ne Bilim 2 Yıllığa Gitmek . O Zaman Ayt Ye Boşa Girmiş Oluyom

benim daha düşük :/

İnşallah Yerleşiriz

y-tyt puan türü ile hangi bölümlere gidilebilir ?

2 Yıllık Tercih Edebilirsin Kardeşim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.