Yks geçtim mi ?

nesimcan

Üye
1 Ocak 2016
71
0
va4V34.png

geçtim mi kaldım mı anlamadım yardımcı olacak varmı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
1 soru daha yapsaydın geçerdin barajı ve eklenirdi o puan nasip olmamış tüh

n0vic

Yeni üye
29 Haz 2019
8
0
Atina (YUN)
yazık valla arkadaşım geçsen bile bu puanla ne düşünüyorsun ki ? Olgunlaşmanın zamanı ders çalışma planı oluştur ve bugünden itibaren başla ya da ilgi alanına yönelik kursları araştır git kayıt ol

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
Senin çapın nede laf ediyorsun o senin 200k dediğin bile öyle kolay olunmuyor

20 Ocak 2019
185
32
Bence üniversite tercihi yapabilsen bile yapma 1 yıl daha hazırlan ama sıkı sıkıya çalış. internetten hangi dersten hangi konudan kaç soru çıkmış onlara bak Türkçe paragraf sorusu en son 22 ydi mesela paragrafa daha fazla önem ver matematikte de problemler kısmı 10 soru falan çıkmış onlarada çalış sakın ezber yapmaya çalışma ezber unutulur soruları anlayarak çözmeni öneririm. eski sınav sorularına bak ÖSYM sürekli aynı soruları azcık değiştirip dönderip dönderip soruyo.

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
Meslek liseliysen direkt geçiş hakkın var o da 2 yıllık bölüme, her şeyi anladım kardeşim matematik yapamazsın fen yapamazsın tarihide sevmiyorsundur eyvallahta, türkçe ne alemde... Hazırlanmanı öneririm ve şimdiden başla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.