YKS soruları çalındı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu taktiği ilkokulu çocuğu bile yemez. Bunun gerçek olabileceğini düşünebiliyor musun cidden? Bitcoin ile ödeme alacak kesin, anonim kalacak. Ha onu en çok ele verende data satması değil, salak gibi geri iade var yazması. Gerçek data satanlar datadan 10-15 tane kanıt yollar. Ayrıca böyle aptal bir yönteme başvurmaz. Yazık, gerçek hackerların ünvanına leke sürüyor böyleleri. Konuyu tam incelemedim ama genelde datacılar satışa çıkardığı datayı alıcılara güven vermek için mm kullanır. Tabii mm yapan forumun sahibi datayı başkasına satmayacağı ne malum. Riskli işler bunlar, datayı çalan kişi güven vermedikçe satılmaz.
asldfhglasdhfa tabi iade var adam yalan mı söylicek :D

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
Ne diyim hocam ben, umarım böyle bir şey olmamıştır ama adamlar escrow kullanıyor ve bu eleman tam bilmiyorum ama Kpss olayında da yer alıyor sanırsam.Cimere bildirilmesi gerektiği düşüncesindeyim o kadar çalışan insan var haklarına saygısızlık olur.

HGYO

Yeni üye
6 Nis 2020
49
6
Agora market forum ile bağlantılı forumda insanları karşılayıp , marketten bahsediyorlar övüyorlar, zaten ödeme monero üzerinden.
Saçmalık yani.
Uzak durman tavsiyemdir.
nasıl yani forumun içinde troller vr ve marketi mi övüyorlar ??????

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Kusura bakmayın ama bu kdumun ülkesinde her şey olabilir. Ki ben sahte olduğunu düşünmüyorum. Alsam mı almasam mı arada kaldım :D. Şaka bir yana hiç bulaşmaya gelmez bu tarz işler. Ama bütün sene yatıp sınavdan full çekmekte güzel olurdu.

king131

Yeni üye
20 Şub 2023
2
3
Forum ve market birbiri ile bağlantılı muhtemelen ikisinin admini de aynı. Hepsi scam. Ben 130 dolar dolandırıldım. Gördüğüm kadarıyla benden başka 10 kişi daha dolandırılmış. Paranızı kaptırmayın.

king131

Yeni üye
20 Şub 2023
2
3
Evet , ekip halindeler ve hepsinin 4 5 tane hesapları vardır diye düşünuyorum
Adamlar kendine yedek hesap açmış sıradan bir kullanıcı gibi. O hesaptan bir konu açmış mesela birisi agora marketten sahte para alıyorum diye konu açmış. Sipariş veriyorum yazmış birkaç gün sonra elime ulaştı yazmış eline birkaç banknot alıp fotoğraf atmış güvenilir alabilirsiniz diye. Bunu gören de inanıyor tabiki. Adamlar öyle bir sistem kurmuş ki forumda adminin izni dışında hiçbir şey yapamıyorsun. Yazdığın her mesaj admin kontrolünden geçiyor admin isterse yayınlıyor istemezse yayınlamıyor.
Şimdi shadow adında yeni bir forum çıkmış sahibi yine aynı kişi olduğunu düşünüyorum bu paylaşılanlardan sonra aynı forumda iş yapamayacağını anlamış olmalı yakında deepx'i kapatıp oradan devam edeceğini düşünüyorum

Son düzenleme:

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,407
3,024
Ağ Kablolarında Geziyor
Adamlar kendine yedek hesap açmış sıradan bir kullanıcı gibi. O hesaptan bir konu açmış mesela birisi agora marketten sahte para alıyorum diye konu açmış. Sipariş veriyorum yazmış birkaç gün sonra elime ulaştı yazmış eline birkaç banknot alıp fotoğraf atmış güvenilir alabilirsiniz diye. Bunu gören de inanıyor tabiki. Adamlar öyle bir sistem kurmuş ki forumda adminin izni dışında hiçbir şey yapamıyorsun. Yazdığın her mesaj admin kontrolünden geçiyor admin isterse yayınlıyor istemezse yayınlamıyor.
Şimdi shadow adında yeni bir forum çıkmış sahibi yine aynı kişi olduğunu düşünüyorum bu paylaşılanlardan sonra aynı forumda iş yapamayacağını anlamış olmalı yakında deepx'i oradan devam edeceğini düşünüyorum
eski forum yöneticisi "root" adında kullanıcıydı , şimdi king denen deepx de admin var aynı kişiler değiller ,anlattıkların doğru. shadow forumunu bilmiyorum uzun süredir girmiyorum.

Nemesa

Katılımcı Üye
15 Şub 2023
285
131
System32.exe/nemesaxploit
İnternette dolaşırken bir haber gördüm araştırdım. Haberde hepinizin bileceği Dark Web üzerinden Agora adlı mağazada 7K Euro (~160k TL)karşılığında TYT-AYT soruları verilir yazıyordu (kendim girip bizzat baktım ve gördüm). Mağaza ve satıcı hakkında hiç bilgim fakat bildiğim kadarıyla AGORA güvenilir bir platform ve satıcının puanı 5 yıldızdı. Eğer sorular aynı çıkmazsa iade gibi bir şeyler yazıyordu. Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Pek inanasım gelmedi fakat siz gibi bilgili kişilere danışmak istedim. Bu arada 2 sene oldu ben sınava gireli almak için vs sormuyorum cidden merak ettim. İyi forumlar.
Olabilir böyle şeylere şait oldum teyzemin okuduğu universitede klüpleri vardı bu klüpte siber klüp gidip okulda olacak final sınavlarının datalarını çalmışlardı fakat Türkiye şartlarında 160k tl gerçekten büyük para ben olsam vermeyip ders çalışırdım.
bu ülkede 85 milyonun kimlik bilgileri çalınmış, bu çalınsa ne olur
Haklı ayrıca kimlik bilgileri bedava bu paralı

Moderatör tarafında düzenlendi:

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,407
3,024
Ağ Kablolarında Geziyor
arkadaşlar malesef ki sorular çalınmış biraz araştırırsanız birde forumda sınav sorularını gizli mesajlar şeklinde veriyorlar bu ALLAH sız insanlar yüzünden hiç bir şey yapamaz hale geldik
Sorular çalınmadı o foruma bende girip çıkıyorum arada ama boş. Bir şey çıkmaz. Sahte bir yks_rar dosyasi var dosya ortalikta dönüyor ama şifreyi kimse bilmiyor.
Ve o ilan Scam , dolandırıcı.

bar55636

Yeni üye
6 Ocak 2016
24
1
Sorular çalınmadı o foruma bende girip çıkıyorum arada ama boş. Bir şey çıkmaz. Sahte bir yks_rar dosyasi var dosya ortalikta dönüyor ama şifreyi kimse bilmiyor.
Ve o ilan Scam , dolandırıcı.
knk yazılan yazıları görmedin mi ? ALLAH aşkına adamlar 27 mayıs da bir tane soruyu vermiş

mertali8

Yeni üye
28 Ocak 2016
23
9
İnternette dolaşırken bir haber gördüm araştırdım. Haberde hepinizin bileceği Dark Web üzerinden Agora adlı mağazada 7K Euro (~160k TL)karşılığında TYT-AYT soruları verilir yazıyordu (kendim girip bizzat baktım ve gördüm). Mağaza ve satıcı hakkında hiç bilgim fakat bildiğim kadarıyla AGORA güvenilir bir platform ve satıcının puanı 5 yıldızdı. Eğer sorular aynı çıkmazsa iade gibi bir şeyler yazıyordu. Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Pek inanasım gelmedi fakat siz gibi bilgili kişilere danışmak istedim. Bu arada 2 sene oldu ben sınava gireli almak için vs sormuyorum cidden merak ettim. İyi forumlar.
arkadaşlar devletin siber güvenlikle ilgili tatsız tecrübeleri olduğu için bu yks sınavının olduğu dönemde güvenlik önlemlerini yüksek oranda arttırmışlardır bu sebeple soruların çalınabileceğini sanmam ve bence sizin gördüğünüz şey büyük ihtimalle scam, dark webte gördüğünüz hiçbir şeye güvenmeyin lütfen eğer çalınmışsa zaten normal internette rusya gibi ülkeler üzerindden site açarak satışı oradan yaparlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.