YOKET VE KURTUL Versiyon 1 Çıktı

qawzer

Yeni üye
9 Ağu 2011
15
0
YoYo Games | YOKET VE KURTUL 2
İlk Paylaştğığım Oyunun 2.si...

Linkin İçinde Resim Bulunuyor.

Canavarlar Size Doğru Geliyor,Size Değerlerse Oyun Tekrar Başlıyor. Eyer Canavarlar Size Değmeden Arkanızdaki Çubuğa Değerse Aynı Şekilde Yine Oyun Tekrar Başlıyor. Oyunu Tüm Canavarları Öldürmeden Bitriebilirsiniz.
Yalnız Oyunda Amac En Çok Puanı Toplamak. Bu Yüzden Ne KADAR oldurseniz O Kadar İyi.

Oyuna Neler Eklendi.
1 Yeni Bölüm.
Yeni Canavarlar
Öncekine Nazaran Gelişmiş Girafik

Oyunu Game Maker İle Yaptım Game Maker Hakkında Kısa Bilgi:

Gama Maker 2d ve 3d Oyun Yapmaya Yarayan Bir Oyun Yapma Programıdır. :D:D: Bazı Arkadaşlar Yanlış Anlamış Ta :)
Yorumlarınızı Bekliyoum.:D

QaPiTaLl

Katılımcı Üye
4 Tem 2011
449
0
Ankara
Saol ama basit olmuş.Bence yerçekimi ekle. Yerde savaş yap. Daha zevkli olur. Google abiye sor o sana videolu anlatım gösterir.

qawzer

Yeni üye
9 Ağu 2011
15
0
Game Maker İle Bu Kadar Oluyor Ama Kendimi Geliştirmeye Çalışıyorum... Yorumun İçin Teşekkürler .)

yeniyimdaha

Yeni üye
17 Ağu 2011
47
0
indiriyorum güzel mi bakıcam. Game Maker la bi oyun yapmıştım acemiydim tıklıyon kutular sağ gidio bida geri gelmio acemiydim ama =D

tugoro

Yeni üye
27 Kas 2010
43
0
Bi ara bende bunla uğraşmıştım ve ders ararken bir tane oyun gördüm
Reklam olmasın oyun sitesi oyunkuzusu.com'da bir tane oyun gördüm adı psikopat senaryolar onu bir oyna o tarzda oyun yaparsan tutar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.