Yöncü Hosting Güvenilir mi?

askanosgg

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
403
0
TURKEY
Merhabalar öncelikle Yöncü.com sınırsız hosting adresinden sınırsız hosting almak istiyorum ama güvenilir olup olmadığından güzel mi yoksa değil mi almalı mıyım yoksa almamalı mıyım bilemedin aranızda kullanan yada kullanmış kişiler tavisiye ediyor mu öğrenmek isterim şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5
Cevap: Yöncü Hosting HK.

Merhaba,

Alacağınız hostingi ne amaçla kullanıcağınızı bilmiyorum fakat. Birçok istihparatçı ( Hacker guruplarının. Programcıların vb. ) bulunmaktadır. Özellikle hacker formu açacağım veya hack hakkında bir paylaşım siber güvenlik alanında ise kesinlikle tavsiye etmem Cyberizm gurubunun büyümesinde %80 etkili olmuşlardır. Bunu tespit eden istihparatçılar yine onun içinde bulunan kişilerdir

Dolandırıcıların %80'i tavsiye etmektedir. Sonrasında sizlerden her yükseltme için ekstra para isteyeceklerdir. ( Kullandım, kullananlara rastladım )

Tavsiyem fiyat & perfonmans bakımından " https://hostingdunyam.com.tr/ " adamlar destek veriyorlar. Fiyatları en uygun olan ( Wordpress vb. teknik işlemler fazla anlamıyorlar )

Turhost vb. firmalar da çok fazla para istiyor.

Eğer çok fazla paranız varsa veya işleri büyütürseniz de ( OVH UK Dedicated Server ) Alabilirsiniz.

-Saygılarımla.
*Sağlıcakla Kalın.

askanosgg

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
403
0
TURKEY

Merhaba,

Alacağınız hostingi ne amaçla kullanıcağınızı bilmiyorum fakat. Birçok istihparatçı ( Hacker guruplarının. Programcıların vb. ) bulunmaktadır. Özellikle hacker formu açacağım veya hack hakkında bir paylaşım siber güvenlik alanında ise kesinlikle tavsiye etmem Cyberizm gurubunun büyümesinde %80 etkili olmuşlardır. Bunu tespit eden istihparatçılar yine onun içinde bulunan kişilerdir

Dolandırıcıların %80'i tavsiye etmektedir. Sonrasında sizlerden her yükseltme için ekstra para isteyeceklerdir. ( Kullandım, kullananlara rastladım )

Tavsiyem fiyat & perfonmans bakımından " https://hostingdunyam.com.tr/ " adamlar destek veriyorlar. Fiyatları en uygun olan ( Wordpress vb. teknik işlemler fazla anlamıyorlar )

Turhost vb. firmalar da çok fazla para istiyor.

Eğer çok fazla paranız varsa veya işleri büyütürseniz de ( OVH UK Dedicated Server ) Alabilirsiniz.

-Saygılarımla.
*Sağlıcakla Kalın.

Merhaba Wordpress sitesi ile blog kurup yanınada bir kaç araç yapmayı düşünüyorum (örn mp3 dönüşütürücü , vb ufak script)

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5

Merhaba Wordpress sitesi ile blog kurup yanınada bir kaç araç yapmayı düşünüyorum (örn mp3 dönüşütürücü , vb ufak script)

Neden yöncü?

000Webhost'tan almanızı tavsiye ederim. Hiç paranz yoksa veya çok az ise.

Adamlar ücretsiz veriyor tamamen. Yoncu firmasını gerçekten sevmem dediğim gibi tekrar tekrar etmek istemem.

-Saygılarımla.
*Sağlıcakla Kalın.

8 Nis 2020
213
2
32
Yoncu'den domain almıştım, godaddy'e kıyasla çok daha uygun fiyata ve ücretsiz olarak whois bilgilerinin gözükmesini kapatabiliyordum. Bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamadım ancak hostingleri nasıl bir bilgim yok.

KaptanTR

Administrator
17 Nis 2015
1,644
6
1,605
Merhabalar öncelikle Yöncü.com sınırsız hosting adresinden sınırsız hosting almak istiyorum ama güvenilir olup olmadığından güzel mi yoksa değil mi almalı mıyım yoksa almamalı mıyım bilemedin aranızda kullanan yada kullanmış kişiler tavisiye ediyor mu öğrenmek isterim şimdiden teşekkürler.

Çok eski bir firmadır, 2017 den beri çalışırım destek ekibi çok hızlı bilgili insanlar ama sınırsız hosting paketi tavsiye etmiyorum, çok yavaş ufak bir saldırıya düşer. onun haricinde güvenilir firma.

GECEGEZEN

Özel Üye
13 Şub 2016
2,518
1
1,349
Yöncü kullanabilirsiniz. Sınırsız hostingleri dolarla satan firmalara kıyasla piyasada uygun diyebileceğimiz kategoride.
Güven konusunda ise bir problem yaşamadım 3 sene çalıştım kendileri ile.

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
yöncüye hiç bulaşma derim 3 yıl yöncü ile çalışmıştım sonra sineere geçtim 4 yıldır burdayım yöncüye kıyasla 10 kat daha iyi

yöncü en ufak şeyda hosting paketini sonlandırıyordu bi keresinde hostingimi sildiler nedenini sordum aşırı cpu kullanımı dediler bir şeyde yapmadım aşırı cpu kullanacak

Moderatör tarafında düzenlendi:

aMRX

Uzman üye
20 Şub 2016
1,487
2
Eski Albay
Bu konuyu net bir cevap alamazsınız, şirket yada sorunlar yada iyilikler herkese aynı derecede denk gelmiyor, bana sorarsanızda ucuz güvenilir derim herkes farklı düşünecektir, çoğunluğa göre düşünmeli şikayetler ve şirketin işlerine müşteri sayısına göre kendiniz karar vermelisiniz

unknown1923

Katılımcı Üye
15 Şub 2021
339
57
Türkiye
hostinger,wördprest,godaddy,wix güvenilir firrmalar.Bu firmalardan almanı öneririm ,ben hostinger kullanıyorum çok da iyi sitem google de 1. sırada ve memunum ama bilinmedik firmalara güvenme .

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
19
1,462
Shibuya
Şimdi Herkes Farklı Bir şey diyor Birisi iyi ama yavaş diyor birisi güvenilir diyor tam arada kaldım

Merhabalar,
Sizi anlıyorum, ancak herkesin söylediği kendi projesine göre değişiklik gösterir. WordPress küçük özelliklere sahip Hosting'de bile çalışabiliyorken siz daha özellik gerektiren bir altyapı kurduğunuzda otomatik aldığınız paket yetersiz kalacaktır. Google'da "şikayet + yöncü" şeklinde arama yaparsanız hakkında açılan şikayetlere ulaşabilirsiniz. Ben bugüne kadar Godaddy kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Ek olarak, Hosting alacağınız yer ile iletişime geçerek Worddpress kuracağınızı ve diğer kurmak istediğiniz şeyleri söyleyin. Kendileri size en uygun paketi önerecektir.
:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.