Yöneticiler özel mesajlarımızı okuyor mu sorunsalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
30 Eyl 2019
81
0
Rozz ve Xovly isimli iki kişiye yazdım ama cevap alamadım, en sonunda konu açıyorum. Evet sorum başlıkta; Yöneticiler özel mesajlarımızı okuyor mu?

EDİT: HERHANGİ BİRİSİYLE ARAMIZDA GEÇEN ÖZEL MESAJLARI KASTEDİYORUM, YÖNETİCİYE ATTIĞIMIZ ÖZEL MESAJLAR DEĞİL. :))

Son düzenleme:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Böyle bir konu söz konusu değildir. Şayet öyle isede sizi şüphelendiren bir şey olmalı. Kuralları aşmıyorsanız gönlünüz ferah kalmalı :)

cashless

Üye
20 Nis 2020
217
3
İzmir
Yöneticiler özel mesajımızı okuyor mu derken anlatım bozukluğu var.

Yöneticiler bizim arkadaşlarımızla konuştuğumuz özel mesajlarını mı okuyor?
Yoksa
Yöneticilere yazılan özel mesajları mı?

29 Tem 2017
51
0
soruyu çok yanlış sormuşsun hocam :D cevabına gelıcek olursak bence okuyorlardır lakin aykırı bişey yapmadıgın surece sorunda olmaz :D

mseft

Yeni üye
16 Nis 2019
28
0
Admin panelinde özel mesaj okuma plugini/eklentisi diye bir şey vardır. Yani evet okuyorlar, Turkhackteam'da da okunuyor.

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Rozz ve Xovly isimli iki kişiye yazdım ama cevap alamadım, en sonunda konu açıyorum. Evet sorum başlıkta; Yöneticiler özel mesajlarımızı okuyor mu?

EDİT: HERHANGİ BİRİSİYLE ARAMIZDA GEÇEN ÖZEL MESAJLARI KASTEDİYORUM, YÖNETİCİYE ATTIĞIMIZ ÖZEL MESAJLAR DEĞİL. :))

Okur. Peki nasıl?

*Moderatör > konu taşıma ve silme yetkisi vardır.
*Kategori moderatör > konu taşıma düzenlemenin yanında 1 3 5 7 gün gibi süreler ile uyarı ve ban atma yetkisi vardır.
*Süper moderatör ve Co admin yardımcısı > Tüm kategorilerde düzenleme ve 2 yıla kadar ban atma yetkisi vardır.

Co admin ve admin> Hak tanınmış ise forumu bakıma almak dahil her türlü yetkiye sahiptir. Bunun yanında özel mesajları ANLIK olarak görüntüler. Yani 2 kişi arasındaki mesajları açıp okuyamaz. O an panelde olması gerekir. Ayrıca yönetici başkasının hesabına giremez.

Mesaj okuma yetkisine sahip yöneticinin sizin mesajlarınızı takip etmekten daha önemli işleri vardır. Zaten doğru düzgün foruma girmeyen tipler olmak ile birlikte bazıları panelin user/pass bilgilerini kaybedecek kadar yaşlı tiplerdir.

Bunların yanında x grubuna davet , x sitesinin reklamı gibi konularda ilgili kişiye reklamdan uyarı veya ban atılır. Panelden ilgili sitenin adresi yasaklı kelime havuzuna eklenir. Ne sitesiymis, içeriğinde ne varmış bakılmaz.

Konuda garip teoriler üretmeyin.

Edit / süper moderatör + olan grup Co yardımcısı sınıfının beyazı olmak ile birlikte statü olarak süper moderatör olup eğer hakları tanınmış olursa imkan ve kabiliyetleri ile standart bir admin ile eş değer yetkilere sahip olabilir.

İyi forumlar.

Son düzenleme:

SeNZeRo

Özel Üye
8 Eyl 2016
5,100
14
Soruda bir anlam kargaşası olmuş ilk başta. İki soruya da cevap vereyim.

1. Soru : Yöneticiler kendilerine attığımız mesajları okuyorlar mı ?
Cevap: Evet okuyorlar. Kendi adıma konuşayım çok saçma sorular olmadığı sürece cevap vermeye çalışıyorum.

2. Soru : Yöneticiler başka üyelerle konuştuğumuz mesajları okuyor mu ?
Cevap : Mesajınız diğer üye tarafından ihbar edilmemişse okunmuyor. Onun dışında ÜDY dışında hiç bir yöneticinin mesaj okuma hakkı bulunmuyor. ÜDY ihbar dışında özel mesaj okumuyorlar.

Edit: Eksi adminimiz 0x762 de gerekli cevabı vermiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.