Yönetim Bilişim Sistemleri

Leon97

Yeni üye
24 Eyl 2016
12
0
Arkadaşlar abilerim yönetim bilişim bölümünü okumak istiyorum onda yazalım ağırlıklı istersen yazılım alanında da uzmanlaşa biliyomuşsun sizce bu konu bölüm hakkında bilginiz var mı

uLubatlı38

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
609
0
-Kayseri
Arkadaşlar abilerim yönetim bilişim bölümünü okumak istiyorum onda yazalım ağırlıklı istersen yazılım alanında da uzmanlaşa biliyomuşsun sizce bu konu bölüm hakkında bilginiz var mı

Bu bölüm hakkında üniversite tercih zamanında biraz araştırmıştım, bilgim var bu bölüm eger kendini geliştiririm diyorsan çok güzel bir bölüm. Yazılım alanın da da bilgi sahibi olabilirsin. Okumanı tavsiye ederim. Ama bu senin bilecegin bir şey :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.