Çözüldü Yopmail ile brawl stars hesabı bulup giriş yaptım.

AhmeTHT

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
405
2
Herkese selam dostlarım. Yopmail aracılığıyla bir adet brawl stars hesabı bulup o hesaba supercell id ile giriş yaptım. Bu hesabı çalmak istesem, supercell'e mail atsam "hesabımın başkasının eline geçtiğini düşünüyorum" şeklinde , bana o hesabın e posta adresini değitştirmeme izin verirler mi veya hesabı banlarlar mı sizce? Kısacası bu hesabı ele geçirebilir miyim? ve başım belaya girer mi?
NOT: Hesabın sahibi kesinlikle Türk değildir.

Son düzenleme:

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
Şimdi şöyle yapabilirsin şifremi unuttum yapıp eposta adresini girersen(yopmail) zaten sana yeni şifre gelicektir daha sonra mail şif değiştirebilirsin.

AhmeTHT

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
405
2
Şimdi şöyle yapabilirsin şifremi unuttum yapıp eposta adresini girersen(yopmail) zaten sana yeni şifre gelicektir daha sonra mail şif değiştirebilirsin.
Supercell ID girişi için sadece e posta gerekiyor. E postaı giriyorsun o mail adresino kod geliyor öyle giriyorsun. Mail adresi değiştirme seçenei de yok , şifremi unuttum vb bir seçenek te yok.

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Dostum eğer senin o hesabın sahibi olmadığın tespit edilirse hesabın banlanma ihtimali yüksek bende denedim daha önce. Banlanmadı ama ana hesabımın banlanacağı uyarsını aldım bir daha böyle bir işe kalkışırsam.

AhmeTHT

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
405
2
Dostum eğer senin o hesabın sahibi olmadığın tespit edilirse hesabın banlanma ihtimali yüksek bende denedim daha önce. Banlanmadı ama ana hesabımın banlanacağı uyarsını aldım bir daha böyle bir işe kalkışırsam.
hmm. Peki afk bir hesap bulup onunla oynasam bir sorun olmaz herhalde. Bayadır Brawl Stars oynuyorum kaç tane mega kutu açtıysam bir tane bile karakter çıkmadı (:) artık araştırır eski hesap bulursam öyle oynarım..

Wele

Yeni üye
9 Kas 2019
3
1
dostum brawl starsta isim değiştirme vardır ve 1 tane bedavaya kullanabiliyosun isim değiştirmeyi eğer o varsa ismi değeşebilirsin boylece hesabtaki herkes atılır ve hesab sana kalır iyi gunler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.