You Tube Ye Gİrmek İsteyenler Buyursun (programsiz)!!!

CİNO1

Üye
6 Şub 2007
96
0
ARKADASLAR YOU TUBE YE GİRMEK İÇİN GOOGLEYE T TUNNEL YAZIYORUZ KARŞIMIZAwww.t-tunnel.net ÇIKIYOR BU SİTEYE GİRİİYORUZ EN ALT DAhttp://www.YouTube.com yanında begin brovsing çıkıyo begin brovsing e tıklıyoruz ve you tube açılıyor

hermann_07

Üye
5 Eki 2007
59
0
ya bu youtube normal sadece pcde bi dosyayı notpedde açıp içinde bi proxy değiştirilerek tamamen normal giriliodu ben yapdım we kullanııorum ama hangi dosyaydı unuttum aslınd aonu bulsanıs daha ii olurdu ..

ecqho

Uzman üye
30 Ağu 2008
1,104
0
yaw hala tunnel le mi uraşıyosunuz indirin antisansürü çok düşük boyutlu süper bir program çoğu sitedeki engeli kaldırıyor ama yok illa tunnel diyosanız siz bilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.