Youtube adSense hk

SahuTxSHT

Katılımcı Üye
4 Eki 2013
454
0
Arkadaşlar anlamadıgım konu şu.kanalımın için kanalımdakı adresimimi girmeliyim yoksa baska bir hesap açıp mı gerçek kanalımı baglamalıyım hiçbirsey anlamıs degilim.Yardım

SahuTxSHT

Katılımcı Üye
4 Eki 2013
454
0
sen bilirsin belki iş e-postası alıcaksın keyfin bilir öyle kalsa sorun olmaz diye biliyorum değiştirmedim gerekde duymuyroum

Yani toparlarsak : Youtube kanalım olan xxx kanalı [email protected] hesabıma ait ve para kazanmayı aktiflesitmrk için adsense uyelık ıstıyor ve ben de secili olan [email protected] hesabımla yola devam edip adsense kaydımı yaptırıyorum.Burada sıkıntı vs cıkmıyor.Peki parayı vs gormek icin adsense adresinden mi girecegim

20 Ağu 2017
111
0
Ay
Yani toparlarsak : Youtube kanalım olan xxx kanalı [email protected] hesabıma ait ve para kazanmayı aktiflesitmrk için adsense uyelık ıstıyor ve ben de secili olan [email protected] hesabımla yola devam edip adsense kaydımı yaptırıyorum.Burada sıkıntı vs cıkmıyor.Peki parayı vs gormek icin adsense adresinden mi girecegim

Evet, ve yine evet. Ama, parayı almadan önce evinize Amerikada'dan, özel bir mektup gelecek gelen mektupta hesabınızı onaylamanız için bir PIN kodu benzeri bir şifre verilicek. Sakın kaybediyim demeyin ha!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.