youtube aktif nasıl kitle toplanır

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,401
Hocam Facebook gruplarında Instagram da sayfa açın reklam verin büyük sayfalardan yardım isteyin çekiliş yapın bunlar kitlenizi yükseltecektir

İyi forumlar

GBF123

Üye
16 Ocak 2019
122
2
Bu Videoya Bak İstersen fazlaca etiket kullanabilirsin topluma yararlı seyler paylaşabilirsin bu dikkat çeker

https://www.youtube.com/watch?v=y2anoDcBoYE

benim bi arkdaş var ismini vermiyim adam yayın açıyor 6 7 kişi ondan sonra ekranını kapatıyor yayında bi bug yapıyor 2 dk içinde yayını 200-250 kişi sabit oluyor öyle birşey nasıl yaparım ben soruyıorum izlenme basıyorum youtbue yayını öne atıyor iyice diyor ?

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,238
7,702
kitle büyütmek için kaliteli ve düzenli olarak videolar yükleyin ve canlı yayın açın yayından baya abone geliyor. Güzel ve faydalı videolarda yaparsanız kitleni artar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.