Youtube arkaplandaki resmi bulma

HyperBlue

Katılımcı Üye
21 Eki 2014
826
0
vice city
Youtubenin birçok gizemli özelliği vardır . Bende aşağıda gördüğnüz gibi resimli arka planda şarkı çalan müziklerdeki resmi bulmanın yolunu göstereceğim

yVYzAa.png1-Resmini bulmak istediğmiz şarkıya giriyoruz

2-CTRL+U yaparak kaynak kodlarını açıyoruz

3- CTRL+F yaparak thumbnailUrl yazıyoruz ve sağında bulunan resim adresini kopyalayıp yada arama çubuğuna sürükleyip bırakıyoruz ve resmimiz ekranda :) :RpS_thumbup:
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.