YouTube Bot Atma Programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LahmacunBey

Uzman üye
30 Tem 2016
1,582
3
Fırın
Beyler Doğrusu Bazen Azda Olsa Bot Atmak Gerekebiliyor bende sizin için araştırıp bulduğum bot programını paylaşmak istiyorum
Enter the url to visit yazan yere video linkini koyuyoruz
amount of views yazan yere kaç tane bot istediğimizi yazıyoruz(izlenme)
seconds yazan yere kaç saniyede bir atılmasını istediğimizi yazıyoruz(önerim 5)
Downloadladığım site virüs taraması yapmaktadır
Zippyshare.com
İYİ GÜNLERDE KULLANINIZ
Virus Total Eklenecektir.

Son düzenleme:

ratio

Kıdemli Üye
6 Tem 2013
2,456
6
Turk
Dostum engellenmiş derken ne anlatmaya çalıştığını anlamadım biraz daha açıklayıcı

Demek istediği 4shared.com sitesinin engellendiği ve giriş yapılamadığı sanırım..

DNS kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Edit: Kanıt ve virüstotal eklemelisin. Bir de DNS değiştirdiğim halde 4shared sitesine girmiyor. İlginç..

ratio

Kıdemli Üye
6 Tem 2013
2,456
6
Turk
Windows Defender "setup.exe" dosyasını virüs olarak algıladı..

//BİLDİRİLDİ//

Edit: Sanırım neden VirüsTotal eklemediğini açıklıyor.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.