Youtube Canlı Yayın

Altrezae

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
792
0
Elimde google clouddan aldığım vds server var youtube televizyon kanalları gibi canlı yayın yapmak istiyorum teliflik bir söz konusu olur mu? sadece canlı yayın (belgesel&film vb)
Sunucuda açtığım için yayını obsde 20 fps veriyor ve yayın donuyor acaba Microsoft Azurede bu durum var mı? oraya geçmek istiyorum da bilen varsa beni bilgilendirebilir mi.

herorahim

Katılımcı Üye
19 May 2018
450
0
Dünya
Evet , Şimdi Yardımlara Başlayalım =)

1)Telif diyoruz Ancak Sahibinden İzin Alman Gerekiyor , yoksa Sorunlarla baş-başa kalırsın =)
2)FPS Artırmayı dene !
3)Microfost Azurede Aynısı Olacakdır Muhtamelen ! =)

İyi Günler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.