Youtube captcha açığı buldum

TRWithMan

Üye
8 Şub 2015
159
0
Bursa
Para verme ihtimalleri var açığa bağlı bir şey yabancı forumlarda araştırır isen Ticket'te bulunacağın bir alan bulabilirsin. Türkler genelde saldırı amaçlı kullandığından bu açıkları forumlarda bulman zor olabilir.

KGT Force

Yeni üye
19 Eki 2013
34
0
antalya
Para verme olayı açığın ciddiliğine göre değişiyor. Eğer çok basit bir bug ise maille teşekkür alırsın. Biraz ciddi ise ufak bir miktar para gönderebilirler. Biraz sağlam bir açık bulduysan birkaç bin dolar falan yolladıklarını biliyorum.

Şöyle söyliyim. Youtube video bildirme kısmında spam yapınca captcha çıkıyor ama captcha girmeden işlem yapılabiliyor. bu açık ciddi midir acaba ?

co admir

Uzman üye
8 Nis 2013
1,953
8
Her hatayı açık sanmayın arkadaşlar resimli olarak atta bi bakalım.Para alabilmen için ciddi bir açık olmalı.Birde bug bulununca para facebook ve twitter veriyor diye biliyorum...

Son düzenleme:

KGT Force

Yeni üye
19 Eki 2013
34
0
antalya
Hiç sanmıyorum :) Bu bug onları yoracak bir şey değil :) bildir sen yinede teşekkür ederler sana youtube bana teşekkür etti diye havan olsun :D

Yapma ya :S

Ben bu açığı, bi müşterime video şikayet botu yaparken buldum. e şimdi ben 50 tane hesap açıp bota kaydetsem e captcha da sormuyor zaten sürekli video şikayet edip kaldırtamaz mıyım :S ? :) gerçi denemedim hiç hesap açmaya üşendim.

zaten para vermezlerse söylemicem sorunu :pP :D

gelişmeleri bize bildir

Tabi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.