Youtube çöktü

FaTaLS

Üye
18 Eki 2020
166
4
merhaba sıcak haber youtube girim derken böyle bir şeyle karşılaştım

CKqxPK.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Google'ın depolamalarında bir sıkıntı vardı sanırım sunuculara girilebiliyor fakat insanların datası olan yerlere giremiyorduk.
Örneğin haritalara girebiliyorduk, Google'a girebiliyorduk.
Youtube, Gmail gibi hesaplarınızda bilgi olan yerlere giremiyorduk.

Gizli sekme ile de hesap olmadan girdiğimiz için sorun oluşmadı.

Umarım açıklarlar durumu benim tahminim bu yönde.

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Google'ın depolamalarında bir sıkıntı vardı sanırım sunuculara girilebiliyor fakat insanların datası olan yerlere giremiyorduk.
Örneğin haritalara girebiliyorduk, Google'a girebiliyorduk.
Youtube, Gmail gibi hesaplarınızda bilgi olan yerlere giremiyorduk.

Gizli sekme ile de hesap olmadan girdiğimiz için sorun oluşmadı.

Umarım açıklarlar durumu benim tahminim bu yönde.

Hocam ona veritabani diyoruz

Wendy

Yeni üye
29 Kas 2020
33
1
Belçika
merhaba sıcak haber youtube girim derkn
CKqxPK
böyle bir şeyle karşılaştım

ShiftDelete.Net
Son Dakika! Google servisleri çöktü, Youtube'a da girilemiyor...

https://hizliresim.com/CKqxPK

Türkiyeye ağır saldırı var.
Yurt dışında olan arkadaşımda böyle bir sorun olmadı, yani Türkiye sunucularında zarar var.

Tahminim yakın zamanda ciddi siber savaş olacak...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.