/ Youtube Da Egitim Veren Kanallar /

3jDeR

Üye
29 Tem 2017
85
0
Bunları izleyip 1 saatte hacker olanlar burda facebook hack soruyor bilmiyor kı facebook hack dıye bırsey yok
 

TurkhisBer

Üye
26 Nis 2016
246
0
Aslında türkçe altyazılı olsa hem ingilizcesi kötü olanlar için ingilizceleri gelişir hemde bir kaç bir şeyler öğrenirler.
 

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,528
0
Anavatan
İnternet Üzerinden Öğrenerek Belirli Bir Seviyeye Kadar Gelirsiniz.Ondan Sonrası Size Kalıyor.Kendinizi Geliştirmelisiniz
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.