YouTube Dersleri

Asp1r1n

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
364
0
Azərbay
Selamin Aleykum Iyi sabahlar iyi gunler Bir youtube kanali açmak istiyorum ve 50 ders diye dusunduyum c++ , ruby , ve assambly dersleri yapmak istiyorum amma Azeri oldugum icin dersleride azerice anlatmak istiyorum amma bazi azerice sozleri turkler pek anlamiyor amma bazi azeriler turkceyi tam biliyor .simdi Ben dersleri turkce yapmak istiyorum amma korkuyorum videonun altina iste artist kendi dilinde konus diye kufur ederler be videonun icine ederler diye korkuyorum sizce be yapmaliyim.

Teouique

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
744
0
Azerice anlatip altina türkçe altyazi ekleyebilirsin :) Dillerimiz birbirine yakın bu tarz ders videolarinin altina çocukça yorum yapacaklarini zannetmiyorum programlama dili öğrenmek isteyen kişiler gerekli olgunluga sahiptir diye düşünüyorum :) Rahat olun :)

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
1
26
Bence hem Azerice hemde Türkçe şeklinde paylaşım yapın. Ha vaktinizi çok alır ancak getirisi de bir o kadar fazla olacaktır. Şahsen ben Azerice videoları izlerim heralde çok güzel bir lisan/lehçe :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.