youtube hack ödüllü yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ujotush

Yeni üye
30 Ocak 2009
11
0
selamı aleykum ustalarım.benim şöyle bir problemim var.arkadasin biri benim arabanın videolarını amator cep telefonuyla cekmis ve youtube a yuklemis. bu cocuga mesaj attim. silmemekte israr ediyor.youtube a mail yolladım fakat ipleyen olmadi. bu hesabı nasıl hacklayebilirim veya nasıl silebilirim videoları.bilgilerinizi paylaşırsanız duacınız olurum.kolay gelsin.
kullanıcı afı Istanbullly
oradaki videolari silene 0-100 tl arasında ne isterse gitti gidiyordan satın alıp yollayacagim.
yollayacagıma yemin ederim.

BU BİR YARDIM İSTEGİDİR HACK İSTEGİ DEĞİLDİR.YARDIMCI OLANA DA AYNI SÖZÜM GEÇERLİDİR

linduska8448

Kıdemli Üye
23 Ağu 2009
3,020
0
İzmir
bi tane fake hazırla de aylık youtube bilmemene uyelik paketi kazandınız kul adı şifrenizi giriniz diye hazırla atlar anınıda ama hostingin inanndırıcı olsun ;)

ujotush

Yeni üye
30 Ocak 2009
11
0
cvp

abi iyide adam siteye en son 1 yıl once girmiş.keyloger atsak o adamın bakma igtimali birmilyonda bir.youtube a mesaj attık ipleyen olmadı.

ujotush

Yeni üye
30 Ocak 2009
11
0
pprofilinde birşey yazmıyor.tanımıyorum cocugu.bagdat caddesinde cekmis yuklemis cocuk.hicbirsekilde ulasamıyorum.davada actık youtube serefsizi kaldırmadi videoyu.ataturke hakaret videousunu kaldırmayan bizimkini kaldırırmı.turk dusmanı serefsizler

Charpce

Katılımcı Üye
23 Eki 2011
354
0
Abicim Linkini bi Verirsen Videonun Çok güzel Olacak ve yardım edecek Olan arkadaşlar tek tek sana ulaşmak zorunda kalmaacak çözebilen biri varsa çözer

ujotush

Yeni üye
30 Ocak 2009
11
0
kullanıcı bu arkadas.bunun hesabını hacklemimz lazım.bakalım ustalarım nasıl yardımcı olacak

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.