youtube hack(ödüllü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ujotush

Yeni üye
30 Ocak 2009
11
0
selamı aleykum ustalarım.benim şöyle bir problemim var.arkadasin biri benim arabanın videolarını amator cep telefonuyla cekmis ve youtube a yuklemis. bu cocuga mesaj attim. silmemekte israr ediyor.youtube a mail yolladım fakat ipleyen olmadi. bu hesabı nasıl hacklayebilirim veya nasıl silebilirim videoları.bilgilerinizi paylaşırsanız duacınız olurum.kolay gelsin.
kullanıcı afı Istanbullly
oradaki videolari silene 0-100 tl arasında ne isterse gitti gidiyordan satın alıp yollayacagim.
yollayacagıma yemin ederim.

ExTreMe

Uzman üye
16 Ağu 2011
1,717
0
AYT
Arkadasimiz sadece yardim istedi kullanalim sorunu hack islemini gecelim, Birader durumuna bir sastim diyebilirim, sen bu arkadasi taniyorsan niye silmesin? ve neden silmiyor?cok ayrintilara girmek istemiyorum kisaca bir gurup olusturup o vidiolari sikayet gondererek bir seyler oynar diye dunuyorum.

puriya

Kıdemli Üye
7 May 2007
3,413
0
Microsoft TR
Arkadasimiz sadece yardim istedi kullanalim sorunu hack islemini gecelim, Birader durumuna bir sastim diyebilirim, sen bu arkadasi taniyorsan niye silmesin? ve neden silmiyor?cok ayrintilara girmek istemiyorum kisaca bir gurup olusturup o vidiolari sikayet gondererek bir seyler oynar diye dunuyorum.

yardım değil!hack istemiş!!
hatta karşılığındada bişey vereceeğini söylüor..
yani hack isteği değilmi bu yani??

ExTreMe

Uzman üye
16 Ağu 2011
1,717
0
AYT
yardım değil!hack istemiş!!
hatta karşılığındada bişey vereceeğini söylüor..
yani hack isteği değilmi bu yani??

birader catacak yer ariyorsun galiba, iyi oku ve anlamaya calis!

Arkadasimizin sadece yardim istedi kullanalim sorunu hack islemini gecelim

yani sadece bilgilendirelim ve baska yollardan cozum bulalim demek istedim!

puriya

Kıdemli Üye
7 May 2007
3,413
0
Microsoft TR
birader catacak yer ariyorsun galiba, iyi oku ve anlamaya calis!

Arkadasimizin sadece yardim istedi kullanalim sorunu hack islemini gecelim

yani sadece bilgilendirelim ve baska yollardan cozum bulalim demek istedim!

tamam bizde biliyoruz yardım istediğini..
güzel bi şekilde yardım isteseydi herkes yardım edecekti ama bu şekilde hack talep ettiği için uyarı alır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.