Mobil Youtube Hakkında

BlackHatX21

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
870
1
AZERBAYCAN
Merhaba Arkadaşlar benim bir telefonum var andorid 4.0.4 o telefonda youtube'ye girince Youtubenin Yeni Bir Sürümü Var Hemen Güncelle Diyor Güncelleye basıyorum google play'a atıyor ama youtubeyi güncellemiyor
Android 4.0.4 için youtube falan varmıdır yada bunu nasıl düzelticem ?

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
Öncelikle Google Play Hizmetleri'ni Güncelleyin Eğer Güncelleme yoksa Ayarlar uygulamalardan Google Play Hizmetleri üstteki 3 noktadan tüm güncelleştirmeleri kaldır diyin ardından aynısını youtubeye yapın ondan sonra girin her ikisinide güncelleyin

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Youtube üzerinden güncelle demek yerine, google play üzerinden youtubeyi güncellemeyi deneyiniz lütfen. Telefonunuzun güncellemesi olup olmadığınıda kontrol ediniz.

BlackHatX21

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
870
1
AZERBAYCAN
Youtube üzerinden güncelle demek yerine, google play üzerinden youtubeyi güncellemeyi deneyiniz lütfen. Telefonunuzun güncellemesi olup olmadığınıda kontrol ediniz.

Yok Hocam denedim onlarıda olmadı

Belki de android sürümü yeterli değildir. Android yükseldikçe uygulamaların SDK'ları yükseliyor
Galiba
1-google play hizmetlerini güncelle

2- Kaldır baştan yükle

3-Yazılım güncelleme yap

4- Acil bir işin varsa youtube.com sitesine gir.

5-Teşekkür butonu boşa koyulmadı.
Sağol Kardeşim ama hepsini zaten denedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.