YouTube Hile - En temizlerinden tavsiyeler.

WOXLERA

Yeni üye
13 Mar 2016
8
0
Arkadaşlar bildiğiniz üzere YTMONSTER sitesi var. Hepiniz biliyorsunuzdur. Fakat uğraştırıcı olduğunu hepimiz de çok iyi biliyoruz. Kendi izleyici botu var ama hem kota düşmanı hem 40 saniyede 4 kredi veriyor. dakkada 6 kredi:RpS_unsure: Türk milleti işte, uğraşası gelmez kısa yollar bulur. :RpS_lol:
Neyse asıl konuya geri dönelim.
YouTube bildiğiniz gibi temasını değiştirdi. Şimdi siz aynı şekil YTMONSTERE giriyorsunuz;
1- Exchange'ye tıklıyorsunuz.
2- YouTube Subscribers'a tıklıyorsunuz.
3- Axife Mouse Recorder uygulamasını indirin kurun.
4- YTMONSTER'e geri dönelim recorderi başlatalım ve normal olarak yeşil yere tıklıcaksınız. sayfa açılıcak kişiye abone olucaksınız kapatıcaksınız veritfy'e tıklıcaksınız ve krediniz eklenicek. fakat tek tek uğraşılmaz tabiki bunu recorderle kaydediceksiniz. ortalama 10 saniyede 25 kredi!
ÖNEMLİ NOT: YouTube bir süre sonra abone olma engeli koyucaktır size. Ama aldanmayın. abone olmuyosunuz site bugta kalıyo kedi yine geliyo:RpS_lol: 3 saat açık bıraktım şuan youtube kanalımda ki videoma 2600 izleyici gönderiyorum.
BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN EMEK VAR ARKADAŞLAR :RpS_thumbsup:
 

MEMO_baba

Katılımcı Üye
6 Kas 2009
983
0
28
İstanbul
elinize sağlık dostum açıklayıcı olmuş fakat resim,video ile desteklerseniz ayrı bir görünüm kazanabilir
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.