Youtube İçin Eğitim Akademisi !

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,676
0
Geldim Ben ?
boton-play.png[COLOR="White[SIZE="4 [URL="https://tik.lat/HROPj"] TIKLAYINIZ[/URL]sitenizin-sagligini-seo-analiz-ile-olcun-2016-04-03.png


[COLOR="Magenta [URL="https://tik.lat/cdONV"] TIKLAYIN[/URL]


[COLOR="Lime [URL="https://tik.lat/AVP5O"] TIKLAYINIZ[/URL]

[COLOR="White​
 
Son düzenleme:

T3RMiN4TOR

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
4,998
0
İstanbul
Güzel düşünülüp hazırlanmış ve bu devirde de çok fazla kullanılan sosyal araç youtube'nin eğitimini vermek bilmeyenler için güzel konu olmuş. Eline emeğine klavyene sağlık :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.